miha1 je napisao/la:
Probleme u državi će nam riješiti ćirilica, partizani i ustaše...
Vidi cijeli citat
fascinantna pojava!
ja jebeno ne razumijem ljude kojima je to glavna preokupacija u 2014. godini.
ajd ljudima koji imaju 70-80 godina, al likovima od 25-30-40 godina

netko je stavio status ovog lika na prošloj stranici, pogledajte mu facebook stranicu, 90% upisa je posvećeno ustašama, partizanima, četnicima, antifašizmu, fašizmu, paveliću, titu...daj samokazni se čovječe, što ti se nalazi u glavi, imaš li mozga uopće. bitno da je uhlljebljen na HRT-u i da je na teret proračunu!
sličnih spodoba se može pronaći i na dijametralno suprotnoj strani.
treba ih deportirat sa zemlje, naporni su i zagađuju sve oko sebe.
jebo vas i fašizam i antifašizam, usmjerite energiju na nešto normalno i korisno.
[uredio db - 04. studenog 2014. u 10:08]