mljeveni djetic je napisao/la:
Ispucali smo se za danas, ajmo sad spavati

Mislim da Lignja ostaje predsjednik, to ce malo dici sanse esdepeju na opcim izborima, ali Milanovicu ne treba protivnik, on ce sam sebe sahraniti... HDZ ce samo uzeti ponudjeno, preko 40% glasova na opcim predvidjam.
HDZ nece dobiti moj glas na opcim, imace ih dovoljno ionako, a dobice ga ovi decki
Vijest još nije službeno objavljena, još neko vrijeme sigurno i neće, ali to nije razlog da čitatelji “Slobodne” još danas ne budu upućeni u njezin sadržaj. Dakle, za iduće parlamentarne izbore, koji će se, ako Milanovićeva Vlada uskoro sasvim ne klone, održati koncem iduće godine, priprema se nezavisna lista koja bi mogla dobrano uzdrmati hrvatsku političku scenu. Dalmatinsku sigurno.Nezavisnu listu trebali bi činiti isto tako nezavisni gradonačelnici, načelnici i vijećnici iz mnogih dalmatinskih gradova i općina, a predvodili bi je gradonačelnik Metkovića Božo Petrov, gradonačelnik Omiša Ivan Kovačić, splitska gradska vijećnica Marijana Puljak, te vrlo vjerojatno i primoštenski gradonačelnik Stipe Petrina.Premda Petrov negira suradnju sa Markickom i Kujundzicem, po svjetonazoru im je najblizi,
konacno nesto normalno na desnici. Samo da to ne bude jos jedan corak... ocekuju 5 mjesta u saboru, vidjecemo.
Vidi cijeli citat
Bold. Kakvih si se ti gljiva najeo? Građanske liste koje su neka vrsta apolitičnosti svemu šta su dosad političari radili, liste koje su mahom sastavljene od mladih revoltiranih ljudi ideš imenovat nekom desnicom???
Molin te nemoj, krenu li im ljudi tvojih stavova ovakvu podršku davat najebali su, a tako in je lipo krenilo. Jer ljudi su prepoznali njihov entuzijazam za iskoristit potencijale sredina u kojima žive i njihov prezire prema dosadašnjem načinu vođenja politike.
zato nemojmo im lijepit etikete ni lijevi ni desni, virujen da ih većina razumnih građana hrvatske percipira kao novu i bolju opciju.
P.s. jesan li jugosrbenda ili već šta ako san napisa građana hrvatske a ne Hrvatica i Hrvata?