Kontroler je napisao/la:
mljeveni djetic je napisao/la:
Naravno, jugonostalgicar opet za pljacku Hrvatske okrivljuje iskljucivo kradeze,
nigdje ni rijeci o SDP-ovim lopovima..
Vidi cijeli citat
pa ja ću zaplakati

da nije indexa danas bi SDP-ov kriminal i predstečajna pljačka bili u sferi podlog nagađanja
Vidi cijeli citat
ali samo zato sto partija njemu nije odobrilia jednu takvu "nagodbu". od tada je glasan i proziva linica, milanovica, pavica, sudove itd.
index kao drustvo je u blokadi i poslovanje vodi preko drugih firmi, zajebava vjerovnike i drzavu.
a kako sere po hrvatskoj i njenim vrijednostima pod krinkom lazne pravednosti i postenja, to je za uletit mu nogom u prsi bez pardona. uostalom, vidi mu komentatore. najgori sljam drustva.
[uredio cyc - 06. siječnja 2015. u 01:47]