Hrvatska politička scena

savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.272
06. siječnja 2015. u 09:49
Ne znam koji debili su Zokiju savjetnici, ali javnim iznošenjem primanja gospodina Glogoškog samo sebi čine medvjeđu uslugu. S jedne strane imamo čovjeka koji je sa 23 godine ostao doživotni invalid dok je sudjelovao u obrani ove zemlje i nikakavi novci mu ne mogu vratiti zdravlje. Dok s druge strane imamo Zokija koji je dok je taj isti Đuro ležao teško ranjen u nekom kanalu, ispijao kavice u Ministarstvu vanjskih poslova. 

Kud mu je rejting stravično nizak, sa ovakvim potezima ga još dodatno ruši. 

Bravo majstore !!!
Make Arsenal Great Again
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
06. siječnja 2015. u 10:22
Kontroler je napisao/la:
cyc, to svakako ima smisla što pričaš, nećemo se pravit blesavi. no opet mogli su ne raditi ništa i ne upozoravati na ništa. i naposljtku - zašto je baš(da ne kažem samo) njima odbijena predstečajna - mora zato što uopće nisu talasali..
Vidi cijeli citat


babicu je u interesu samo lova i posrat ce sve na tom putu pod krinkom istrazivackog novinarstva i kritike drustva.
a pogotovo je osvetoljubiv kada nije po njegovome i u svojoj mrznji ide toliko daleko da hrvatsku naziva nacistickom.
[uredio cyc - 06. siječnja 2015. u 10:37]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.03.2014.
Poruka: 2.030
06. siječnja 2015. u 10:24
nik je napisao/la:
I opet, kak neko pri zdravoj pameti moze usporedjivati bilo ciji nivo kradje sa onim kaj su napravile HDZ izdajice zamaskirane u velike domoljube!?
Vidi cijeli citat


 Jedina razlika u nivou krađe HDZ-a i SDP-a je činjenica da je HDZ bio duže na vlasti. Šta ti misliš da bi situacija bila drugačija da je bilo obratno i da je SDP bio ovoliko na vlasti?? Pa pogledaj mista u kojima je SDP dugo na vlasti. Sva vrve od korupcije (Zagreb, Rijeka, Sisačka županija itd itd) Između HDZ-a i SDP-a nema nikakve razlike a jedina razlika u količini krađe Hrvatske je činjenca da je HDZ bio duže na vlasti.  Da je SDP bio duže na vlasti u državi onda bi on uvjerljivo vodio na ljestvici krađe
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
06. siječnja 2015. u 10:26
nik je napisao/la:
mljeveni djetic je napisao/la:
Naravno, jugonostalgicar opet za pljacku Hrvatske okrivljuje iskljucivo kradeze, nigdje ni rijeci o SDP-ovim lopovima.

Panika kod Sorosevaca sve veca, kako se blizi pad KPH.
Vidi cijeli citat


e al stvarno si selektivan....index kakav god da je je jedini pisal o SDP-ovim kradjama. I opet, kak neko pri zdravoj pameti moze usporedjivati bilo ciji nivo kradje sa onim kaj su napravile HDZ izdajice zamaskirane u velike domoljube!?
Vidi cijeli citat


http://croative.net/?p=25962 

ovo je samo dio, za popis svega sto su oteli i razjebali od okupacije '45. bi trebalo izdati svezak knjiga.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.06.2014.
Poruka: 608
06. siječnja 2015. u 10:46
Nije da sam aktivan na ovoj temi ali nije li možda vrijeme da otvorite nastavak teme..nešto tipa Hrvatska politička scena Vol. 2

ipak ste skupili preko 1000 stranica
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
06. siječnja 2015. u 11:01
cyc je napisao/la:
nik je napisao/la:
mljeveni djetic je napisao/la:
Naravno, jugonostalgicar opet za pljacku Hrvatske okrivljuje iskljucivo kradeze, nigdje ni rijeci o SDP-ovim lopovima.

Panika kod Sorosevaca sve veca, kako se blizi pad KPH.
Vidi cijeli citat


e al stvarno si selektivan....index kakav god da je je jedini pisal o SDP-ovim kradjama. I opet, kak neko pri zdravoj pameti moze usporedjivati bilo ciji nivo kradje sa onim kaj su napravile HDZ izdajice zamaskirane u velike domoljube!?
Vidi cijeli citat


http://croative.net/?p=25962 

ovo je samo dio, za popis svega sto su oteli i razjebali od okupacije '45. bi trebalo izdati svezak knjiga.
Vidi cijeli citat


kakve veze ima sdp sa 45.? Pa hdz ti vrvi komunistima....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
06. siječnja 2015. u 11:22
Panika u američkim nacionalnim parkovima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
06. siječnja 2015. u 11:39
nikoništ je napisao/la:
Danas smo evo imali prvi krug..............
Odaziv je bio jako mali..........................
U drugom krugu ce odaziv biti veci, to vam garantiram................
Kaj ih bu policija dovodila?
Za ovu Hrvatsku previše je krvi prolivenu............... bla, bla, truč žvalj
Vidi cijeli citat


nisi daleko od istine, birače koji su u nekoj stranci se zove na telefon i praktički prijeti da glasaju za koga im se kaže.

u prvpm krugu sam glasao za sinčića, u drugom ću prekriziti listić...za lignju, anti hrvata necu sigurno, a za nekoga koga gura zločinačka organizacija i tko je mamićeva miljenica - pogotovo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
06. siječnja 2015. u 12:17
leonard cohen je napisao/la:
nikoništ je napisao/la:
Danas smo evo imali prvi krug..............
Odaziv je bio jako mali..........................
U drugom krugu ce odaziv biti veci, to vam garantiram................
Kaj ih bu policija dovodila?
Za ovu Hrvatsku previše je krvi prolivenu............... bla, bla, truč žvalj
Vidi cijeli citat


nisi daleko od istine, birače koji su u nekoj stranci se zove na telefon i praktički prijeti da glasaju za koga im se kaže.

u prvpm krugu sam glasao za sinčića, u drugom ću prekriziti listić...za lignju, anti hrvata necu sigurno, a za nekoga koga gura zločinačka organizacija i tko je mamićeva miljenica - pogotovo.
Vidi cijeli citat

I što si time napravio, zažmirio, pa će oboje nestati?

Budi muškarac pa prihvati pravo i odgovornost izbora, a ne pičkica.
[uredio namodigrebza - 06. siječnja 2015. u 12:17]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
06. siječnja 2015. u 12:28
namodigrebza je napisao/la:


Budi muškarac pa prihvati pravo i odgovornost izbora, a ne pičkica.
Vidi cijeli citat


Napiši kome ćeš dat glas i stani iza svoga kandidata.

Ja iza Atema stojim i dobit će opet moj glas.
  • Najnovije
  • Najčitanije