Prvo što mi je upalo u oči kada sam pročitao tekst jest to da je novinar rekao kako su rezultati "razočaravajući". Ja imam 17 godina i još se školujem, ali mislim kako ne postoji najbolji i najlošiji društveni sustav. Sve ima svoje mane i prednosti. Diktatura možda jest više rizična jer sve ovisi o jednom čovjeku, al ako se nađe pravi vođa onda država može samo profitirati. Tu ponajprije mislim na duševno zdrave osobe. Da i ja sam više sklon diktaturi jer vjerujem kako mentalitet naroda ima velike uloge u tome kako će država funkcionirati. Vjerujem kako bi bilo bolje Hrvatskoj da jednim diktatorom ([b]NE OLIGARHOM[/b]). Znači da narod ima povjerenja u svojeg čovjeka, da ga podupire i da ako treba gine za njega. Ovdje toga nema i to uvelike fali.:( I da, žao mi je zbog toga je pretpostavljam da današnji političari misle da je voditi državu privilegija, a ne dužnost. Žalosno je opće kaj se o ovom piše.
Hrvatska politička scena
Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
DR Kongo - Uzbekistan: Kongoanci traže pobjedu i prolazak dalje
Šimunić secirao dosadašnje nastupe Vatrenih: 'Protiv Paname smo bili jako loši, ali Livaković nas spašava'
Drago Ćosić najavljuje 17. dan SP-a: Je li vrijeme da Zlatko Dalić povuče malo hrabrije poteze
- Najnovije
- Najčitanije


Split pred velikim potpisom: Na Gripe bi se mogao vratiti Danijel Jusup
28 min•Košarka

Insajder otkrio detalje pregovora: Boston za Jaylena Browna postavio astronomsku cijenu
55 min•Košarka

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
1 sat•Nogomet

Russell nakon kontroverzne pole pozicije poručio: 'Drastično sam pustio gas prije zavoja, sve je čisto'
1 sat•Automoto

Sve kalkulacije uoči utakmice odluke na Svjetskom prvenstvu: Hrvatski nogometaši večeras protiv Gane igraju za prolaz
1 sat•Nogomet

DR Kongo - Uzbekistan: Kongoanci traže pobjedu i prolazak dalje
2 sata•Nogomet

Šimunić secirao dosadašnje nastupe Vatrenih: 'Protiv Paname smo bili jako loši, ali Livaković nas spašava'
2 sata•Nogomet

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
22 sata•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
14 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
14 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Senegal - Irak 5:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
22 sata•Nogomet

Pitali smo vas hoće li Hrvatska proći dalje - evo što ste odgovorili
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
14 sati•Nogomet

On ima anketu ispred sebe ili je budala koja interpretira podatke kako hoće? Pa najnormalnija stvar da je NDH važan događaj za Hrvate [ne će valjda Juga na vrhu biti], ali to ni najmanje ne odgovara na pitanje je li ista dobra ili loša. Sad su i klinci latentni fašisti. 










)