VelKoz je napisao/la:
danchy je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Cime je to Penava zasluzio da ide u isti kos s kriminalcima: Zalac, Bane, Dekanic i Galic?
Ono sto je posebno zanimljivo je da nisi spomenuo Sabu, sto dovoljno govori o tvojoj nazovi objektivnosti...
Vidi cijeli citat
Naglasio sam "neki od njih", od tih 7 nabrojanih, 6 ih je sa mog vinkovačkog područja pa su mi više pri svijesti bili, slobodno možeš i Sabu nadodat.
Vidi cijeli citat
Neka si prvi odlomak izignoriro.
Galic, kriminalac i ljudsko smece. Zalac - hrpa optuznica i afera. Dekanic - kriminaalc. Ajde Bane i nije kriminalac samo je nesposoban (za promet ne krivim nikoga, tu nema namjere) i onda u tu ekipu ide Penava. Po kojoj logici? Postoji li neka optuznica za koju ne znam?
On isto nije s vinkovackog podrucja, kao ni kriminalac Sabo, ali si Penavu nekako stavio u tu ekipu, a Sabu si zaboravio. Bravo 👍