Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
07. ožujka 2010. u 21:55
nikita je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nike nisam znao da si tako perverzna! Jel zlostavljas djecu isto tako? Ko bi rekao da se takvo nesto krije u tebi
Vidi cijeli citat
Cuti...necu da cujen ni glasa....i sta mi tu napadas Villagea, a? Ka fol on je izdajica, a sta si ti kad se skrivas i tu me lazes, mazes, a??? Lazov i kukavica

Vidi cijeli citat


sta sam ja to lagao matere ti, mislio sam da je tvoj moto
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
07. ožujka 2010. u 21:57
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nike nisam znao da si tako perverzna! Jel zlostavljas djecu isto tako? Ko bi rekao da se takvo nesto krije u tebi
Vidi cijeli citat
Cuti...necu da cujen ni glasa....i sta mi tu napadas Villagea, a? Ka fol on je izdajica, a sta si ti kad se skrivas i tu me lazes, mazes, a??? Lazov i kukavica

Vidi cijeli citat


sta sam ja to lagao matere ti, mislio sam da je tvoj moto
Vidi cijeli citat
Najlakse je na drugog pribacit krivicu ehhhhhh...a moj Z&P...lako je tako pffffffff

PS: I da te vise NIKAD, al bas NIKAD nisan cula da mi mater spominjes...na to san alergicna!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
07. ožujka 2010. u 22:01
Z&P nije ti bas pametno slusat sta drugi pricaju...ja nikad ne slusan nicije misljenje o nekom...taman da mi svi kazu ovakav je onakav ja cu mu dat sansu i donit svoj sud...na kraju krajeva nismo svi isti prema svima zar ne?!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
07. ožujka 2010. u 22:02
hahahaha, lijepo skretanje, para ko da si pala s mjeseca, pa ne znas sta znaco matere ti!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
07. ožujka 2010. u 22:03
Zidanes&Pavones je napisao/la:
hahahaha, lijepo skretanje, para ko da si pala s mjeseca, pa ne znas sta znaco matere ti!
Vidi cijeli citat
Mislila san da si dobrica, al sad vidin da si zloca!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
07. ožujka 2010. u 22:05
@ Alene

gledam Nogomet 97'....lijep onaj Nevres bio čovjek kasnije postao Ratar i Slaven je lep
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
07. ožujka 2010. u 22:05
i jos jedno skretanje, dosadna si sa tim laganjem vise!
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
07. ožujka 2010. u 22:07
Village People je napisao/la:
@ Alene

gledam Nogomet 97'....lijep onaj Nevres bio čovjek kasnije postao Ratar i Slaven je lep
Vidi cijeli citat


zahirović i damjanović  ....e a slaven je imao lijepu fudbalerku 
btw zahirović je sa 35 god izgledao kao da ima 60....
ali je bio prejeben stoper...
[uredio allen - 07. ožujka 2010. u 22:07]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
07. ožujka 2010. u 22:07
Zidanes&Pavones je napisao/la:
i jos jedno skretanje, dosadna si sa tim laganjem vise!
Vidi cijeli citat
A meni je drago sta si se napokon izjasnija tako da mogu iskompletirat sliku o tebi...zanimljivo je kako si od fina i umiljata momka posta zvir!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2009.
Poruka: 2.269
07. ožujka 2010. u 22:09
Ma počeo čitat Mystery method, nije on ustvari takav.
  • Najnovije
  • Najčitanije