Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
07. ožujka 2010. u 22:11
nikita je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
i jos jedno skretanje, dosadna si sa tim laganjem vise!
Vidi cijeli citat
A meni je drago sta si se napokon izjasnija tako da mogu iskompletirat sliku o tebi...zanimljivo je kako si od fina i umiljata momka posta zvir!

Vidi cijeli citat


da, ja sam postao los, jer ti forsiras nekog uhvatit u laganju i kad te neko pita u cemu, ti si ga osudila vec i nisi u stanju dati ikakav POŠTEN komentar! Konstantno skretanje
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
07. ožujka 2010. u 22:13
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
i jos jedno skretanje, dosadna si sa tim laganjem vise!
Vidi cijeli citat
A meni je drago sta si se napokon izjasnija tako da mogu iskompletirat sliku o tebi...zanimljivo je kako si od fina i umiljata momka posta zvir!

Vidi cijeli citat


da, ja sam postao los, jer ti forsiras nekog uhvatit u laganju i kad te neko pita u cemu, ti si ga osudila vec i nisi u stanju dati ikakav POŠTEN komentar! Konstantno skretanje
Vidi cijeli citat
Dobro ja san kucka, lazljivica, najveci izrod, najvece zlo u svemiru, tuka koja ne zan sastavit dvi postene recenice...ima li jos?...misli sta os....rec cu ti samo da ovo nisan ocekivala od tebe!

[uredio nikita - 07. ožujka 2010. u 22:14]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
07. ožujka 2010. u 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=5R728d2a0z8

evo jedna laganica da se smirite ...

Bruce Dickinson - Arc of space

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
07. ožujka 2010. u 22:16
Max aj daj mi plizzzzzz opet link za onu pismu...mislin da je bija neki Dino il tako nesto
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
07. ožujka 2010. u 22:17
allen je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=5R728d2a0z8

evo jedna laganica da se smirite ...

Bruce Dickinson - Arc of space

Vidi cijeli citat
Ja se ne svadjan s nikim, al drago mi je sta su neke stvari izasle na vidilo...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
07. ožujka 2010. u 22:18
nikita je napisao/la:
Dobro ja san kucka, lazljivica, najveci izrod, najvece zlo u svemiru, tuka koja ne zan sastavit dvi postene recenice...ima li jos?...misli sta os....rec cu ti samo da ovo nisan ocekivala od tebe!

Vidi cijeli citat


ja tebe nisam nazvao niti jedno od ovog gore, viliđ je rekao da sam pljuvao po barci, a ti si nesto se nadigla i rekla da sam lagao, ja te pitam o cemu, a ti ovako odgovaras, i kako da ti ne napisem da si dosasadna s ovakim postovima, jer opet nisi odgovorila na pitanje moje, si ti Ševa sa malnara
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
07. ožujka 2010. u 22:20
Zidanes&Pavones je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Dobro ja san kucka, lazljivica, najveci izrod, najvece zlo u svemiru, tuka koja ne zan sastavit dvi postene recenice...ima li jos?...misli sta os....rec cu ti samo da ovo nisan ocekivala od tebe!

Vidi cijeli citat


ja tebe nisam nazvao niti jedno od ovog gore, viliđ je rekao da sam pljuvao po barci, a ti si nesto se nadigla i rekla da sam lagao, ja te pitam o cemu, a ti ovako odgovaras, i kako da ti ne napisem da si dosasadna s ovakim postovima, jer opet nisi odgovorila na pitanje moje, si ti Ševa sa malnara
Vidi cijeli citat
Dobro dosadna san...cemu onda trosenje rici na takve jude?! Fala!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2009.
Poruka: 2.269
07. ožujka 2010. u 22:21
Šta'š ti meni dat?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
07. ožujka 2010. u 22:22
Maximilian je napisao/la:
Šta'š ti meni dat?
Vidi cijeli citat
Zar smo i do tog dosli ehhhhhh...sram te bilo ccccc

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
07. ožujka 2010. u 22:24
nikita je napisao/la:
Dobro dosadna san...cemu onda trosenje rici na takve jude?! Fala!

Vidi cijeli citat


Fala i tebi na odgovoru!
  • Najnovije
  • Najčitanije