Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 00:30
nikita je napisao/la:
Poanta je sta mu se ni jedna druga nije javila, pa je zato ovu izabra!

Vidi cijeli citat

možda ima malog pišu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 00:31
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Poanta je sta mu se ni jedna druga nije javila, pa je zato ovu izabra!

Vidi cijeli citat

možda ima malog pišu
Vidi cijeli citat


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
08. ožujka 2010. u 00:32
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Al pazi ti te inteligencije trazit broj nepoznatih cura i onda koja se prva javi bit ce mu cura...zamisli da mu ih se vise javilo ahahha
Vidi cijeli citat

a gle možda je čov'ku bilo dosadno pa iša iz zajebancije to radit,ono bez nekih očekivanja,upalilo,počeo se zajebavat s njom,vidio da valja i eto.....
Vidi cijeli citat
Poanta je sta mu se ni jedna druga nije javila, pa je zato ovu izabra!

Vidi cijeli citat


škola zavođenja-cajkaroški klubovi po osijeku Smajlić
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 00:33
Mislin da je reka da je to bilo dok je igra u Beliscu....ne znan za vas, al meni je to jadno!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
08. ožujka 2010. u 00:36
nikita je napisao/la:
Mislin da je reka da je to bilo dok je igra u Beliscu....ne znan za vas, al meni je to jadno!
Vidi cijeli citat


to je taj trokut osijek-valpovo-belišće i sva sela između,di mladi i talentirani nogometaši izlaze u potrazi za bezuvjetnom ljubavi,a da je jadno-je,meni je jadnije što se ona uhvatila na to
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 00:37
russellosk je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Mislin da je reka da je to bilo dok je igra u Beliscu....ne znan za vas, al meni je to jadno!
Vidi cijeli citat


to je taj trokut osijek-valpovo-belišće i sva sela između,di mladi i talentirani nogometaši izlaze u potrazi za bezuvjetnom ljubavi,a da je jadno-je,meni je jadnije što se ona uhvatila na to
Vidi cijeli citat
A stas...ni cure vise nisu sta su nekad bile...ono nogometas wooooow...to je njoj dosta bilo ehhhhhh

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 00:40
nikita je napisao/la:
russellosk je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Mislin da je reka da je to bilo dok je igra u Beliscu....ne znan za vas, al meni je to jadno!
Vidi cijeli citat


to je taj trokut osijek-valpovo-belišće i sva sela između,di mladi i talentirani nogometaši izlaze u potrazi za bezuvjetnom ljubavi,a da je jadno-je,meni je jadnije što se ona uhvatila na to
Vidi cijeli citat
A stas...ni cure vise nisu sta su nekad bile...ono nogometas wooooow...to je njoj dosta bilo ehhhhhh

Vidi cijeli citat

a on je siročić odrastao u sirotinji i maloj sredini pa ono,vald mu bio bed
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 00:41
Al bar je iskren ako nista drugo ehhhhhh
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 00:42
nikita je napisao/la:
Al bar je iskren ako nista drugo ehhhhhh
Vidi cijeli citat

pa da,njegovi su bili siromašni,stari jedva imao za kopačke da mu kupi,i ono došao u Belišće,pa mu valjda bio bed i sram reć ovak neš o sebi,pa eto....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 00:45
Eto bar neka sritna storija ehhhhhhhh
  • Najnovije
  • Najčitanije