Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 00:48
nikita je napisao/la:
Eto bar neka sritna storija ehhhhhhhh
Vidi cijeli citat

to da
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 00:53
Pazi ove storije srpske manekenke odu u kirurga i zakrpaju se da pare djevice i odu u Dubai i naplate dobro da ih se razdjevici i onda opet u kirurga....Boze oslobodi!
[uredio nikita - 08. ožujka 2010. u 00:54]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 00:57
nikita je napisao/la:
Pazi ove storije srpske manekenke odu u kirurga i zakrpaju se da pare djevice i odu u Dubai i naplate dobro da ih se razdjevici i onda opet u kirurga....Boze oslobodi!
Vidi cijeli citat

a Bosanke ne dolaze kod Glumičića da ih pokrpa da su kao nevine prije braka?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 00:58
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Pazi ove storije srpske manekenke odu u kirurga i zakrpaju se da pare djevice i odu u Dubai i naplate dobro da ih se razdjevici i onda opet u kirurga....Boze oslobodi!
Vidi cijeli citat

a Bosanke ne dolaze kod Glumičića da ih pokrpa da su kao nevine prije braka?
Vidi cijeli citat
I one i one...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 01:00
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Pazi ove storije srpske manekenke odu u kirurga i zakrpaju se da pare djevice i odu u Dubai i naplate dobro da ih se razdjevici i onda opet u kirurga....Boze oslobodi!
Vidi cijeli citat

a Bosanke ne dolaze kod Glumičića da ih pokrpa da su kao nevine prije braka?
Vidi cijeli citat
I one i one...

Vidi cijeli citat

meni je to jadno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:01
A nec...al eto Arapi im to dobro naplate...jedna se eto 3 put vracala do sad!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 01:03
nikita je napisao/la:
A nec...al eto Arapi im to dobro naplate...jedna se eto 3 put vracala do sad!
Vidi cijeli citat

ja ne kontam iskreno taj gušt neki spavanja s djevicama,neznam,meni je to ono...živčan sam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:04
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
A nec...al eto Arapi im to dobro naplate...jedna se eto 3 put vracala do sad!
Vidi cijeli citat

ja ne kontam iskreno taj gušt neki spavanja s djevicama,neznam,meni je to ono...živčan sam
Vidi cijeli citat
Pa znas kako Arapi gledaju na to ehh...ne kuzin kako ti to nije jasno!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 01:08
nikita je napisao/la:
Pa znas kako Arapi gledaju na to ehh...ne kuzin kako ti to nije jasno!

Vidi cijeli citat

pa eto nisu mi jasni Arapi,ni to ni rezanje piše,nekužim zašt onda ženama npr ne odrežu jednu sisu,ono kao to je neki znak iz Kurana za nešto
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:08
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Pa znas kako Arapi gledaju na to ehh...ne kuzin kako ti to nije jasno!

Vidi cijeli citat

pa eto nisu mi jasni Arapi,ni to ni rezanje piše,nekužim zašt onda ženama npr ne odrežu jednu sisu,ono kao to je neki znak iz Kurana za nešto
Vidi cijeli citat
Oni su vrlo tradicionalni...zena mora bit djevica za prvu bracnu vecer!

  • Najnovije
  • Najčitanije