Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 02:54
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Ne fala na dijeti san
Vidi cijeli citat


Onda jedna

da se ne upiskis od previse caja
Vidi cijeli citat

Skuzaj, al Oranginu ne volin!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 02:54
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Nemoj samo da opet upadnes...
Vidi cijeli citat


Kad jednom upadnes, vise se ne bojis pada

Vidi cijeli citat

Sve ovisi jesi ziheras il riskiras ehhhhh
Vidi cijeli citat


Recimo da se kladis na mene u kladi, kvota nebi presla 1.30, ni u super ponudi  Al cuj, ak ovak nastavim, kvota bi mogla rast
Vidi cijeli citat
Znaci ziheras....znala san!

Vidi cijeli citat


Znas me  sta's mlad sam, naucit cu

Vidi cijeli citat
A ne znan bas...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 02:55
nikita je napisao/la:
Ova nasa u ST-u je iznutra stvarno lipa, al izvana Boze oslobodi!
Vidi cijeli citat


Bitno da je lipa iznutra, najbitnije...a vanjstinu ko sljivi

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 02:56
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Ova nasa u ST-u je iznutra stvarno lipa, al izvana Boze oslobodi!
Vidi cijeli citat


Bitno da je lipa iznutra, najbitnije...a vanjstinu ko sljivi

Vidi cijeli citat
Al ono je sramota

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 02:56
nikita je napisao/la:

Skuzaj, al Oranginu ne volin!
Vidi cijeli citat

Mozda
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 02:57
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:

Skuzaj, al Oranginu ne volin!
Vidi cijeli citat

Mozda
Vidi cijeli citat
Opaaaaaaaaaaa neko je zapamtija...bravo, bravo

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 02:58
nikita je napisao/la:
Al ono je sramota
Vidi cijeli citat


Kakva god da je, nasa je...sta's, mozda se s godinama priviknemo, kad se sagradi jos koja. il se ova opitura
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 02:59
nikita je napisao/la:
Opaaaaaaaaaaa neko je zapamtija...bravo, bravo
Vidi cijeli citat


Ovaj sam pio prie 10god, piem ga i dan danas, svi ostali ajs tijevi su mi  Ovaj i nijedan drugi. Slicni smo al halter nec bit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:00
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Al ono je sramota
Vidi cijeli citat


Kakva god da je, nasa je...sta's, mozda se s godinama priviknemo, kad se sagradi jos koja. il se ova opitura
Vidi cijeli citat

Tragedija...najruznija je od svih dvorana!
[uredio nikita - 08. ožujka 2010. u 03:02]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:01
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Opaaaaaaaaaaa neko je zapamtija...bravo, bravo
Vidi cijeli citat


Ovaj sam pio prie 10god, piem ga i dan danas, svi ostali ajs tijevi su mi  Ovaj i nijedan drugi. Slicni smo al halter nec bit
Vidi cijeli citat
Zasto ne? Jel to zbog bestimlji?

  • Najnovije
  • Najčitanije