Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:03
nikita je napisao/la:
Tragededija...najruznija je od svih dvorana!
Vidi cijeli citat


Crna lipotica je mozda trebala bit

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:04
nikita je napisao/la:
Zasto ne? Jel to zbog bestimlji?
Vidi cijeli citat


Aj objasni djecaku sto je to bestimlja il bestimlje 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:05
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Tragededija...najruznija je od svih dvorana!
Vidi cijeli citat


Crna lipotica je mozda trebala bit

Vidi cijeli citat
Ma ono je sve samo ne lipotica!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:05
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Zasto ne? Jel to zbog bestimlji?
Vidi cijeli citat


Aj objasni djecaku sto je to bestimlja il bestimlje 
Vidi cijeli citat
Grube il sporke rici ehhhhhhh

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:06
nikita je napisao/la:

Crna lipotica je mozda trebala bit
Vidi cijeli citat

Ma ono je sve samo ne lipotica!
Vidi cijeli citat


Zato su i Ameri osli, skuzili kak je ispala pa utekli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:07
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:

Crna lipotica je mozda trebala bit
Vidi cijeli citat

Ma ono je sve samo ne lipotica!
Vidi cijeli citat


Zato su i Ameri osli, skuzili kak je ispala pa utekli
Vidi cijeli citat

A e
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:10
nikita je napisao/la:
Grube il sporke rici ehhhhhhh
Vidi cijeli citat


e moras ti slavoncu nacrtat  

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 03:10
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Grube il sporke rici ehhhhhhh
Vidi cijeli citat


e moras ti slavoncu nacrtat  

Vidi cijeli citat
Ruzne rijeci...picka materina, u kurac i slicno...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 03:11
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Opaaaaaaaaaaa neko je zapamtija...bravo, bravo
Vidi cijeli citat


Ovaj sam pio prie 10god, piem ga i dan danas, svi ostali ajs tijevi su mi  Ovaj i nijedan drugi. Slicni smo al halter nec bit
Vidi cijeli citat
Zasto ne? Jel to zbog bestimlji?

Vidi cijeli citat


A nec, onda bi ti bila sefica  slicne stvari volimo, zato slicni
  • Najnovije
  • Najčitanije