Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:13
nikita je napisao/la:
Nozh je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Nozh Pa djes ba

Vidi cijeli citat

evo me, tu sam. brčak se u harkanju još uvijek 


Vidi cijeli citat
Super ti je logo... kupila san momku pivo s likom Che Guevara u Italiji


Vidi cijeli citat

naravno da je avatar super, a što je najbolje nisam ga moro uploadat već ima na sportnetu među ponuđenima. ne znam kako vile to dopušta 


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:13
nikita je napisao/la:
Nozh je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Nozh Pa djes ba

Vidi cijeli citat

evo me, tu sam. brčak se u harkanju još uvijek 


Vidi cijeli citat
Super ti je logo... kupila san momku pivo s likom Che Guevara u Italiji



Vidi cijeli citat



Nike,pa ti si desničarka,koji ti je racku?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:13
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Nozh je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Nozh Pa djes ba

Vidi cijeli citat

evo me, tu sam. brčak se u harkanju još uvijek 


Vidi cijeli citat
Super ti je logo... kupila san momku pivo s likom Che Guevara u Italiji



Vidi cijeli citat



Nike,pa ti si desničarka,koji ti je racku?
Vidi cijeli citat
Al momak je ljevicar ehhhhhhhhh

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:14
Kauboj je napisao/la:


Visi i meni.  (Zastavica, mislm.)

Vidi cijeli citat


Nije zdravo da stoji pravo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:15
nikita je napisao/la:
Al momak je ljevicar ehhhhhhhhh

Vidi cijeli citat

a jebote,pa šta onda?i meni ssu sve cure bile dinamovke pa mi nije padalo na pamet da im išta kupim ili dam da gledaju Dinamo na tv
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:15
nikita je napisao/la:



Nike,pa ti si desničarka,koji ti je racku?
Vidi cijeli citat
Al momak je ljevicar ehhhhhhhhh

Vidi cijeli citat

auuuu, ovo je prava kombinacija 

moja je iz nezainteresirane postala ljevičarka. šta reć, imam snažan utjecaj 


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:16
Knez Bolid je napisao/la:
Da li itko zna neko stranicu na kojoj bi mogao naći najosnovnije stvari o računovodstvu/knjigovodstvu, imam sad ispit, a baš ništa ne znam osim da ima neke pasive i aktive ?

Vidi cijeli citat

ooooo, pa disi ex kolega. šta ima problema tamo na susjednoj obrazovnoj instituciji? jer žališ što si nas napustio? 


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:16
Nozh je napisao/la:
nikita je napisao/la:



Nike,pa ti si desničarka,koji ti je racku?
Vidi cijeli citat
Al momak je ljevicar ehhhhhhhhh

Vidi cijeli citat

auuuu, ovo je prava kombinacija 

moja je iz nezainteresirane postala ljevičarka. šta reć, imam snažan utjecaj 


Vidi cijeli citat
A sta da ti kazen skroz smo suprotni, al znas onu suprotnosti se privlace heheheh

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
26. kolovoza 2010. u 00:19
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:
Da li itko zna neko stranicu na kojoj bi mogao naći najosnovnije stvari o računovodstvu/knjigovodstvu, imam sad ispit, a baš ništa ne znam osim da ima neke pasive i aktive ?

Vidi cijeli citat

ooooo, pa disi ex kolega. šta ima problema tamo na susjednoj obrazovnoj instituciji? jer žališ što si nas napustio? 


Vidi cijeli citat

Mislim da mi je to najbolji potez kojeg sam napravio i kojeg ću napraviti do kraja života, ovaj fax je malo teži tečaj Samo nisam imao taj predmet u srednjoj, a profesor i asistentica stvarno nisu bili od neke pomoći, pa ne znam šta da radim s tim jebenim računovodstvom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:19
Hitman je napisao/la:
Ni mene nije zvala, a ja nisam isao na kurve u Amsterdam. Doduse, nisam ni bio u Amsterdamu, pa nisam ni mogao da vidim amsterdamske kurve.
Vidi cijeli citat


Ja planiram otići u Amsterdam na kurave uz Kaubojevu preporuku makar im staviti prst u pak da se povežem sa cijelim svijetom.
  • Najnovije
  • Najčitanije