Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:21
Vilenjak je napisao/la:
najbolje u Varaždin,jedino mi malo glupo kaj će nikitu oviu mirni Varaždinci u čudu gledati
Vidi cijeli citat


Mislili bi da se snima Jurski park 3.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:21
Kad ce vise ova masina bit gotova ehhhhhhhhh...spava mi se
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:21
Knez Bolid je napisao/la:
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:
Da li itko zna neko stranicu na kojoj bi mogao naći najosnovnije stvari o računovodstvu/knjigovodstvu, imam sad ispit, a baš ništa ne znam osim da ima neke pasive i aktive ?

Vidi cijeli citat

ooooo, pa disi ex kolega. šta ima problema tamo na susjednoj obrazovnoj instituciji? jer žališ što si nas napustio? 


Vidi cijeli citat

Mislim da mi je to najbolji potez kojeg sam napravio i kojeg ću napraviti do kraja života, ovaj fax je malo teži tečaj Samo nisam imao taj predmet u srednjoj, a profesor i asistentica stvarno nisu bili od neke pomoći, pa ne znam šta da radim s tim jebenim računovodstvom

Vidi cijeli citat

to sam čekao 

pa zar nema tamo neke studentske solidarnosti pa da kolege uskoče i malo ti pomognu, pokažu itd.?


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:21
Nike znaš da si mi sad masu pala u očima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:22
Village People je napisao/la:
Nike znaš da si mi sad masu pala u očima
Vidi cijeli citat

Warum?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 00:22

provokator je napisao/la:
makar im staviti prst u pak
Vidi cijeli citat

da se gusis i hvatas zrak?


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:23
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
Nike znaš da si mi sad masu pala u očima
Vidi cijeli citat

Warum?
Vidi cijeli citat

pa to
šta to momku kupuješ bogati?
ja sam mislio da si ti prava ženska koja natera u red muškog a kad ono - girica
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:24
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
Nike znaš da si mi sad masu pala u očima
Vidi cijeli citat

Warum?
Vidi cijeli citat

pa to
šta to momku kupuješ bogati?
ja sam mislio da si ti prava ženska koja natera u red muškog a kad ono - girica

Vidi cijeli citat

viliđ, to znači da si ti pristalica toga da muški trebaju biti papučari? 


Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
26. kolovoza 2010. u 00:25
provokator je napisao/la:
Kauboj je napisao/la:


Visi i meni.  (Zastavica, mislm.)

Vidi cijeli citat


Nije zdravo da stoji pravo.
Vidi cijeli citat


Tek nakon 4 sata nije zdravo.

Blesavo mi ono što kažu da nakon 4 sata zoveš doktora.  Mislim, zvao bi i njega, i bivše cure, prijatelje, kolege s posla... nema kom se ne bi pohvalio!

I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:25
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
Nike znaš da si mi sad masu pala u očima
Vidi cijeli citat

Warum?
Vidi cijeli citat

pa to
šta to momku kupuješ bogati?
ja sam mislio da si ti prava ženska koja natera u red muškog a kad ono - girica
Vidi cijeli citat
Pa Boga ti nisan ja neka cicija...volin uvik iznenadit voljene s nekim pokloncicem...

  • Najnovije
  • Najčitanije