Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:30
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Ja cu prsuta i sira mmmmmmmm
Vidi cijeli citat

eto ga na,čovjek donese kolače i Kraš ona bi pršuta i sira,jebo te Steve Urkel i sir
Vidi cijeli citat
Pa stavija je i prsut i sir ehhhhhhh...pogledaj malo bolje!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 01:31
Samo se vi sluzite, kad pocistite recite, budem jos doneli
Ja bi samo molio DJa ako nie problem
http://www.youtube.com/watch?v=yWkQbrfSvfs&feature=channel
[uredio zeex - 08. ožujka 2010. u 01:31]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 01:33
Mozda mu je mala slika

evo, sad ima za sve
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:33
Zeex tvoja cura je sigurno jako sretna kad joj pustas sve ove lipe pisme!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:34
Village cudi me da su ti prsut i sir promakli s obzirom da znan koliko volis prsut!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 01:34
nikita je napisao/la:
Zeex tvoja cura je sigurno jako sretna kad joj pustas sve ove lipe pisme!
Vidi cijeli citat

kak sve odma mora iskopat,kao "tvoja cura" i bla bla bla,izvlači informacije
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 01:35
nikita je napisao/la:
Village cudi me da su ti prsut i sir promakli s obzirom da znan koliko volis prsut!
Vidi cijeli citat

nisu mi promakli,al držiš se ko pijan plota nečeg svog,probaj malo tuđeg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 01:35
 vise joj se svidjaju kolaci
[uredio zeex - 08. ožujka 2010. u 01:35]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:36
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Zeex tvoja cura je sigurno jako sretna kad joj pustas sve ove lipe pisme!
Vidi cijeli citat

kak sve odma mora iskopat,kao "tvoja cura" i bla bla bla,izvlači informacije
Vidi cijeli citat

Neman sta kopat...to se vidi ko iz aviona...pffffffffff
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 01:37
Znas da ljubav ide prvo kroz zeludac...a u mene se lako zaljubit, cim probas moju kuzinu
  • Najnovije
  • Najčitanije