Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 01:37
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Zeex tvoja cura je sigurno jako sretna kad joj pustas sve ove lipe pisme!
Vidi cijeli citat

kak sve odma mora iskopat,kao "tvoja cura" i bla bla bla,izvlači informacije
Vidi cijeli citat

Neman sta kopat...to se vidi ko iz aviona...pffffffffff
Vidi cijeli citat

pa možda nema curu,možda ima dečka,možda je sam,možda sjedi na 2 stolca
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:37
zeex je napisao/la:
Znas da ljubav ide prvo kroz zeludac...a u mene se lako zaljubit, cim probas moju kuzinu
Vidi cijeli citat
Znaci ti si ko i nasa Robin!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:38
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Zeex tvoja cura je sigurno jako sretna kad joj pustas sve ove lipe pisme!
Vidi cijeli citat

kak sve odma mora iskopat,kao "tvoja cura" i bla bla bla,izvlači informacije
Vidi cijeli citat

Neman sta kopat...to se vidi ko iz aviona...pffffffffff
Vidi cijeli citat

pa možda nema curu,možda ima dečka,možda je sam,možda sjedi na 2 stolca
Vidi cijeli citat
Ja iman nos za takve stvari viruj....

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 01:39
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
Znas da ljubav ide prvo kroz zeludac...a u mene se lako zaljubit, cim probas moju kuzinu
Vidi cijeli citat
Znaci ti si ko i nasa Robin!

Vidi cijeli citat


I u nju se lako zaljubit il ima svoju kuzinu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 01:40
Village People je napisao/la:
pa možda nema curu,možda ima dečka,možda je sam,možda sjedi na 2 stolca
Vidi cijeli citat


Trenutno na jednom stolcu..s vremenom ustanem
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:40
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
zeex je napisao/la:
Znas da ljubav ide prvo kroz zeludac...a u mene se lako zaljubit, cim probas moju kuzinu
Vidi cijeli citat
Znaci ti si ko i nasa Robin!

Vidi cijeli citat


I u nju se lako zaljubit il ima svoju kuzinu?
Vidi cijeli citat
Oboje...svi momci odi su ludi i za njon, a i za njenom kuzinom!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 01:42
Valda se DJ nece ljutit zbog laganice
http://www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 01:42
Robin kod mene ima velik plus jer zna betonirat i peć kolače,a obzirom ja obožavam kolače
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:44
zeex je napisao/la:
Valda se DJ nece ljutit zbog laganice
http://www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ
Vidi cijeli citat
Savrsena stvar! Bravoooooo

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 01:44
Village People je napisao/la:
Robin kod mene ima velik plus jer zna betonirat i peć kolače,a obzirom ja obožavam kolače
Vidi cijeli citat
Opet gomilas kile cccccccccc

  • Najnovije
  • Najčitanije