Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 02:15
nikita je napisao/la:
Pa meni bas i niste lipi ahhaha
Vidi cijeli citat


Gledas s krive strane, iznutra smo lipi..na to sam mislio to sto si upoznala, to nisu slavnci bili, neki mix
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 02:16
nikita je napisao/la:

Evo jedna za tebe http://www.youtube.com/watch?v=qeWVfcLOq6k

Vidi cijeli citat

marš
ako mi neko pusti još tu pjesmu ja ću mu bulju propucat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 02:16
Village aj malo zapivaj

U Virovitici ne postoje pritisci,
i zive mirno svi, kao hipici u Virovitici  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 02:17
nikita je napisao/la:
Evo jedna za tebe http://www.youtube.com/watch?v=qeWVfcLOq6k
Vidi cijeli citat




Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 02:18
zeex je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Pa meni bas i niste lipi ahhaha
Vidi cijeli citat


Gledas s krive strane, iznutra smo lipi..na to sam mislio to sto si upoznala, to nisu slavnci bili, neki mix
Vidi cijeli citat
Mix cega ahahhah

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 02:19
Fedex je zvao Balasa da mu zasvira na svadbi
http://www.youtube.com/watch?v=5xFnR5x0WoM&feature=related
s tom pjesmom je dragu oborio s nogu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
08. ožujka 2010. u 02:20
nikita je napisao/la:
Village aj malo zapivaj

U Virovitici ne postoje pritisci,
i zive mirno svi, kao hipici u Virovitici  
Vidi cijeli citat

je,svi žive mirno,zato je i napadnuta policijska postaja večeras,bila jurnjava gradom,demoliran policijsk presretač
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 02:21
zeex je napisao/la:
Fedex je zvao Balasa da mu zasvira na svadbi
http://www.youtube.com/watch?v=5xFnR5x0WoM&feature=related
s tom pjesmom je dragu oborio s nogu
Vidi cijeli citat
Meni je ta pisma presmisna!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2007.
Poruka: 2.629
08. ožujka 2010. u 02:21
nikita je napisao/la:
Mix cega ahahhah
Vidi cijeli citat


Polu madjar,bosanac,ercegovac,dalmatinac. Ko ce ga vise znat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
08. ožujka 2010. u 02:21
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Village aj malo zapivaj

U Virovitici ne postoje pritisci,
i zive mirno svi, kao hipici u Virovitici  
Vidi cijeli citat

je,svi žive mirno,zato je i napadnuta policijska postaja večeras,bila jurnjava gradom,demoliran policijsk presretač
Vidi cijeli citat
Jel to love Grdicku il?

  • Najnovije
  • Najčitanije