Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
17. lipnja 2010. u 00:05
ma totalno glupo s managerom, kako cu promijenit, treba se sustavno vodit bodovi, tako da odma poslije utakmice znam da je recimo neko dobio creveni da ga promjenim!
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
17. lipnja 2010. u 07:50

jutarnje zatišje
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
17. lipnja 2010. u 08:40
Rekli bi neki pred buru.
Nisam jutros ni kavu popio... 

Di nam je Robin da puše...
robin
robin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.11.2005.
Poruka: 2.827
17. lipnja 2010. u 09:30
Ostala i ja bez prave kave. Neku instanticu sam našla...ajd poslužit će.

Dobro jutro!
Od danas sam dama. Pa dokad izdržim.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
17. lipnja 2010. u 09:36
Dobro jutro i sretan rođendan!
Želiš vuvuzelu za poklon?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
17. lipnja 2010. u 09:45
Evo nam i poretka nakon prvog kola:


Zasada se Cvrljevo United nameće kao najozbiljniji kandidat za upoznavanje najpoželjnijeg sugovornika na forumu. Najozbiljniju konkurenciju ima u Nikitinoj sestri i Al Mahmudu Karapasic Unitedu.
robin
robin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.11.2005.
Poruka: 2.827
17. lipnja 2010. u 09:47
provokator je napisao/la:
Dobro jutro i sretan rođendan!
Želiš vuvuzelu za poklon?
Vidi cijeli citat


Hvala!

Može, baš sam to sanjala sinoć ehhhh
Od danas sam dama. Pa dokad izdržim.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
17. lipnja 2010. u 09:48
robin je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Dobro jutro i sretan rođendan!
Želiš vuvuzelu za poklon?
Vidi cijeli citat


Hvala!

Može, baš sam to sanjala sinoć ehhhh
Vidi cijeli citat


Doći ću ti u snovima...
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
17. lipnja 2010. u 09:59
Dakle bilo je i gorih od mene.
Nitko od mojih nije dao gol niti asistirao, a svi iz obrane i golman su primili gol (to je bilo teško za postići znajući koliko je golova padalo).
[uredio dr.Damir - 17. lipnja 2010. u 09:59]
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
17. lipnja 2010. u 10:02
Znamo da ti je stalo samo do nagrade, a ne do umjetničkog dojma, voajeru!
  • Najnovije
  • Najčitanije