Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. lipnja 2010. u 13:08
Di si Cate sta ima?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. lipnja 2010. u 13:12
catalan je napisao/la:
btw zadnjih dana samo slušan i gledan ovu stvar :

http://www.youtube.com/watch?v=n0TBOYKWIUg

Si yo fuera Maradona viviría como él si yo fuera Maradona
Vidi cijeli citat
Cate falaaaaaaaaaa...em obozavan Manu Chao, em Maradonu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. lipnja 2010. u 13:14
catalan je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Di si Cate sta ima?
Vidi cijeli citat

evo me .... ubija me posali ručkovi,domjenci...nisan gleda ni 30% SP-a

jedva čekan put Pelješca s brodon.Muče me jedino ona dva turska ratna broda u Neumu,kako mi javljaju moji izvori.

Susid jesi ti čuja išta iz Kleka

Vidi cijeli citat
Eto na...ja lipo uzivan u zasluzenom odmoru...jeeeeeeeeeee....di su mi one pisme?

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
20. lipnja 2010. u 13:19
chule je napisao/la:
Inače, danas sam malikice(60km/h) prekoračio brzinu u Neumu, zaustaviše me ludi bosanci: malo kuknjave, jadan putujem iz zagreba, gužva, mahniti česi jure 20km/h po magistrali, a ja nisam doma bio više od godinu dana pa možda malo požurio....i legenda me pusti, džabe.
I onda svi kukaju kako u Bosni caji samo čekaju da te zaustave da se 'dogovorite'.
Živjela bosanska milicija!!!
Vidi cijeli citat


nek te zaustave u sprskom dijelu pa cemo vidjet




Hitman
Hitman
Mali dioničar
Pristupio: 23.08.2004.
Poruka: 5.064
20. lipnja 2010. u 13:25
catalan je napisao/la:
btw zadnjih dana samo slušan i gledan ovu stvar :

http://www.youtube.com/watch?v=n0TBOYKWIUg

Si yo fuera Maradona viviría como él si yo fuera Maradona
Vidi cijeli citat


I ja obožavam ovu stvar.

Ali puštam drugi spot, ovaj:

http://www.youtube.com/watch?v=DHzH3eiaNno&feature=related
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. lipnja 2010. u 13:26
Vidi, vidi ko nam je tu...sta je Hiki nisan znala da si tolika cicija ehhhhhhh...vasi dobili, ti ni okrenit jednu rundu pfffffffffff...sram te bilo cccccccccc
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
20. lipnja 2010. u 14:27
catalan je napisao/la:


Susid jesi ti čuja išta iz Kleka

Vidi cijeli citat


Prvi glas i slovo, šta je bilo?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. lipnja 2010. u 14:44
Turci osvojili Neum, Tuska i Hrvaska igraju rizika sa BIHom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. lipnja 2010. u 14:50
Chule jel bila kakva festa sinoc na stradunu, povodom novog naslova Jugasa?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
20. lipnja 2010. u 20:06
Evala jema li koga?
  • Najnovije
  • Najčitanije