Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
21. lipnja 2010. u 01:50
daj mi recite jel vas iritira onaj klinjo Matej Lulić,onaj čupavi mali grafiter iz Osijeka?s one reklame na tv-u
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
21. lipnja 2010. u 02:10
Dalmatino-1911 je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Hebate led potres bija ima par minuta ehhhhhh
Vidi cijeli citat


aj super nisam jedini koji ga je osjetija, već san mislija da sam prolupa
Vidi cijeli citat
Nisi, nisi ne brini....a koji si sad ti? Hebate led u pubu sve neke pridoslice ehhhhh...neka, neka bitno da se meni kasa puni ehhhhhh

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
21. lipnja 2010. u 02:20
Ma ja ovdi većinom pišen po nogometu, a ostale teme kad uvatim vrimena pročitan ali ne pišen baš po njima , pa tako i ovu
Summary:
Magnitude ML 4.4
Region Bosnia and Herzegovina
Western Herzegovina
Date time 2010-06-20 at 23:13:52.9 UTC
Location 43.76 N ; 16.96 E
Depth 10 km
Distances 50 km NE Split (pop 176,314 ; local time 01:13 2010-06-21)
9 km SW Livno (pop 11,748 ; local time 01:13 2010-06-21)
3 km SE Bila (pop 4,397 ; local time 01:13 2010-06-21)

[uredio Dalmatino-1911 - 21. lipnja 2010. u 02:21]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
21. lipnja 2010. u 02:48
Dalmatino-1911 je napisao/la:
Ma ja ovdi većinom pišen po nogometu, a ostale teme kad uvatim vrimena pročitan ali ne pišen baš po njima , pa tako i ovu
Summary:
Magnitude ML 4.4
Region Bosnia and Herzegovina
Western Herzegovina
Date time 2010-06-20 at 23:13:52.9 UTC
Location 43.76 N ; 16.96 E
Depth 10 km
Distances 50 km NE Split (pop 176,314 ; local time 01:13 2010-06-21)
9 km SW Livno (pop 11,748 ; local time 01:13 2010-06-21)
3 km SE Bila (pop 4,397 ; local time 01:13 2010-06-21)

Vidi cijeli citat
Joooooooj bas si me dobro nasmija...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.03.2010.
Poruka: 5.978
21. lipnja 2010. u 06:59
Village People je napisao/la:
baš gledam sad slike ove klinke Kim Verson u ovom članku na Indexu,mala je poprilično muškobanjasta,ruke su joj ko muške u košarkaša,nos i usne totalno muške...
Vidi cijeli citat

A ne,cila je bagava,još ima 16 godina i nema skoro uopće sisa.

Jedino šta dobro piva,al garant je i to malo "pogurana".
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
21. lipnja 2010. u 07:37

jutarnja
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
chule
chule
Dokazano ovisan
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 12.909
21. lipnja 2010. u 08:55
Zdravo.
Jutros odigrah mnoštvo tenisa na 'rekreativnom' ali se još borim sa ozbiljnim listićem...ako neko ima 'sigurni' tenis, sa barem 1,30, rado ću ga saslušat.
[uredio chule - 21. lipnja 2010. u 08:55]
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
21. lipnja 2010. u 09:08
Jutro bez kave danas... 

Oli su već izbacili razradu hendikepa?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
21. lipnja 2010. u 09:12
http://www.jutarnji.hr/masturbirao-u-msu--djevojka-zaklanjala-lice-od-nelagode/840707/

Nikako otići u muzej zadnjih dana, a stalno planiram i planiram...
Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
21. lipnja 2010. u 09:58
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
  • Najnovije
  • Najčitanije