Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:28
nikita je napisao/la:
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:
nikita je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:

Nike, na kojoj sam ja listi trenutno?   
Vidi cijeli citat
A ti si mi drag...ti si moja Dobrica Za tebe nema straja ti si jedan fin, kulturan momak koji ne glumi neku facu....

Vidi cijeli citat




Sad mi zavide, ovaj provo, mm, čule, moderator, i tako ti neki...
Vidi cijeli citat
Ti i Slatkica ste mi supeeeeeeeeeeer....naravno tu su jos Village, Wiki, Nozh, Pave, Rumi miiii, susid ( prican o pubovcima )

Vidi cijeli citat


Mene nema na ovoj listi jer sam ja ispred svih! 
Vidi cijeli citat
Tako je! Di si, sta ima?

Vidi cijeli citat


Evo me u Zagrebu, svega ima... šta ti treba?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
26. kolovoza 2010. u 00:28
nikita je napisao/la:
Prove a je ti jezik ovako razvezan na forumu...to je za ne virovat
Vidi cijeli citat

a sad slijedi spaladium momenat 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:29
Vilenjak je napisao/la:
kaj nisi otišla spavat?
ja ne pa,tim da si se ti kad držala svoje riječi,ali ikad..od neulaska u kavanu,do nekomuniciranja s nekim kome si rekla,do ovoga.jel imaš ti nikito karakter?
Vidi cijeli citat
Cekan masinu konju...triba stavit robu susit pffffffffff

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:29
Nozh je napisao/la:

kaka mlitavost, to je onda dobra cura kada ju možeš u red stjerat


Vidi cijeli citat

ma jebeš cure koje moš u red dovest,te su dosadne za popizdit,nebi bio s takom ni tjedan dana
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:29
Village People je napisao/la:
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
ja sam za samit ak ja i Wikica spavamo skupa u sobi
Vidi cijeli citat
Zagreb bi bija najbolja opcija

Vidi cijeli citat


  Evo nudim smještanje nekima ako sam pozvan!
Vidi cijeli citat

je,s onim tvojim ne baš najbistrijim cimerom
Vidi cijeli citat


Ali zato izgleda ko da mu je Ekrem ćaća.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:30
nikita je napisao/la:

Misli sta os...ne znas me...ja tesko nekog zavolin, al kad zavolin onda bi dala krv ispod vrata za tu osobu....
Vidi cijeli citat

ja krv nedam
vrata dam ak mi plati poslije
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:30
Knez Bolid je napisao/la:

Ima pičke materine Jedva dočekali ovi koji su završili ekonomsku da neki kurac znaju bolje od ostalih, pa se prave pametni, još ja od cijele generacije dosta stariji, tako da ni ne znam baš puno ljudi A znam koliko je bilo kod mene svađa oko toga koji je faks teži i sada kad sam bio na oba, mogu samo potvrditi ono što sam znao i prije, jebote imam 4,8 prosjek na ekonomiji

Vidi cijeli citat

jbt. 

pa kod nas je gotovo nemoguće imat toliki prosjek. možda ga ima glavašev sin i još par totalnih luđaka i to je to


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 00:30
provo, reko bi nikitin bidni decko da si ti konj veselko 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:30
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Village People je napisao/la:
Nike znaš da si mi sad masu pala u očima
Vidi cijeli citat

Warum?
Vidi cijeli citat

pa to
šta to momku kupuješ bogati?
ja sam mislio da si ti prava ženska koja natera u red muškog a kad ono - girica
Vidi cijeli citat
Pa Boga ti nisan ja neka cicija...volin uvik iznenadit voljene s nekim pokloncicem...

Vidi cijeli citat
ol ti tribaN crtat?ne radi se o poklončiću,ni o cicijama,neg o tom šta poklanjaš,pa nemoš ti ko desničarka poklanjat ČegijaVaru,di to ima?pa ja si nemrem zmislit da poklanjam ikom npr šal od Dinama

Vidi cijeli citat
Aj brate ne pizdi...poklonila san mu ono sta voli...bija je masu odusevljen s poklonom!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:31
provokator je napisao/la:


Ali zato izgleda ko da mu je Ekrem ćaća.
Vidi cijeli citat

ak si nas s tim mislio privuć onda ti moram da ti taktika nije najidealnija
  • Najnovije
  • Najčitanije