Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
26. kolovoza 2010. u 00:43
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:
Nozh je napisao/la:
Knez Bolid je napisao/la:

Ima pičke materine Jedva dočekali ovi koji su završili ekonomsku da neki kurac znaju bolje od ostalih, pa se prave pametni, još ja od cijele generacije dosta stariji, tako da ni ne znam baš puno ljudi A znam koliko je bilo kod mene svađa oko toga koji je faks teži i sada kad sam bio na oba, mogu samo potvrditi ono što sam znao i prije, jebote imam 4,8 prosjek na ekonomiji

Vidi cijeli citat

jbt. 

pa kod nas je gotovo nemoguće imat toliki prosjek. možda ga ima glavašev sin i još par totalnih luđaka i to je to


Vidi cijeli citat

Znam zato i kažem a na pravu ne znam dal sam imao preko 2,8 i to na onim najlakšim ispitima što sam jedino dao. Ako ti ikada zašteka faks, samo dođi ia ćoška i jebe ti se živo

Vidi cijeli citat

ma to kontam ovako, vanredno upisat sa strane 

imam ja susjedu, išla je u ekonomsku i sada ide na ekonomiju i 4. je godina. prolazi sa 5, redovito izlazi i još radi u t-comu na call centru. ubija se od učenja


Vidi cijeli citat

Predavanja 2 i po dana, u srijedu popodne si već gotov i miran do ponedjeljka, i fino imaš fore spojiti si cijeli vieknd od srijede do subote za izlaske A za kolokvije je dovoljno učiti dan ranije kakvi su predmeti
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.760
26. kolovoza 2010. u 00:43
nikita je napisao/la:
I ja...oce bit coke i slaje?

Vidi cijeli citat

bit će ti više slaje nego čoke to je sigurno
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
26. kolovoza 2010. u 00:43
odlicni ste... tribalo bi snimit film o ovom pubu ili jos bolje seriju nesto a la seinfild... nikita kao elaine... a ostali po izboru 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:43
Nike jesi išla prije za vrijeme ferija kod bake u Imocki i igrala se sa zmijama?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:43
nikita je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
provo, reko bi nikitin bidni decko da si ti konj veselko 
Vidi cijeli citat


Oli joj znaš dečka? 
Meni je drago da mogu pomoć... pa makar bio konj Veselko!
Vidi cijeli citat

Kad smo vec kod poznanstava iznenadija bi se kako je svit mali....dat cu ti hint....mama mi je Imocanka!
Vidi cijeli citat


Moja je mama iz Kule Norinske, dat ću ti hint, to ti je između Krvavca i Momića.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 00:44
Wiki je napisao/la:
odlicni ste... tribalo bi snimit film o ovom pubu ili jos bolje seriju nesto a la seinfild... nikita kao elaine... a ostali po izboru 
Vidi cijeli citat

Vile ovak vuče na Newmana
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 00:44
Knez Bolid je napisao/la:

Predavanja 2 i po dana, u srijedu popodne si već gotov i miran do ponedjeljka, i fino imaš fore spojiti si cijeli vieknd od srijede do subote za izlaske A za kolokvije je dovoljno učiti dan ranije kakvi su predmeti

Vidi cijeli citat

obečana zemlja 


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 00:45
Marko Marušić je napisao/la:
provo dat cu ti i ja hint... sestra joj je Imaginarna!
Vidi cijeli citat


A brat joj je hologram?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
26. kolovoza 2010. u 00:45
nikita je napisao/la:
mama mi je Imocanka!

Vidi cijeli citat

http://www.youtube.com/watch?v=5Mfq_PS0WVs&feature=related


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 00:45
Wiki je napisao/la:
odlicni ste... tribalo bi snimit film o ovom pubu ili jos bolje seriju nesto a la seinfild... nikita kao elaine... a ostali po izboru 
Vidi cijeli citat
Necu ja bit Elaine....ja san Kramer ehheheh

  • Najnovije
  • Najčitanije