Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 01:16
nikita je napisao/la:
Svileni evo gotova mi masina...os mi pomoc stavit robu susit, a?
Vidi cijeli citat

šareni si prala dok je jeftina struja?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 01:16
Ma ima robe krcato...Prove nisan te pitala di si sad, radis????
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
26. kolovoza 2010. u 01:17
nikita je napisao/la:
Ma ima robe krcato...Prove nisan te pitala di si sad, radis????
Vidi cijeli citat


jel se meni cini ili te ovo vec pitala 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 01:17
Nozh je napisao/la:

šta se dogodi kada gremlini otkriju kompjuter i internet...

Vidi cijeli citat

i još ne shvaćaju genije iz Mugebe
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 01:19
nikita je napisao/la:
Ma ima robe krcato...Prove nisan te pitala di si sad, radis????
Vidi cijeli citat


Sad sam u zapadnom djelu Zagreba, 4 kat iz lifta prva vrata ravno pa lijevo uđeš i opet ravno. 

Trenutno ne radim... ali bit će nešto.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 01:19
Village People je napisao/la:
Nozh je napisao/la:

šta se dogodi kada gremlini otkriju kompjuter i internet...

Vidi cijeli citat

i još ne shvaćaju genije iz Mugebe

Vidi cijeli citat

čekaj, tek smo shvatili kak ovo sve funkcionira. kasnije ćemo ostalo


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 01:19
Wiki je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Ma ima robe krcato...Prove nisan te pitala di si sad, radis????
Vidi cijeli citat


jel se meni cini ili te ovo vec pitala 
Vidi cijeli citat


Nika voli i reprizu kad sam ja u pitanju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 01:20
Nozh je napisao/la:

čekaj, tek smo shvatili kak ovo sve funkcionira. kasnije ćemo ostalo


Vidi cijeli citat

ja sam tek shvatio da se ne smije ljude u 2 u noći zvat jer spavaju s gumenim lutkama i onda se lutke isprazne,još ak imaš polovnu pumpu za bicikl
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 01:21
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Ma ima robe krcato...Prove nisan te pitala di si sad, radis????
Vidi cijeli citat


Sad sam u zapadnom djelu Zagreba, 4 kat iz lifta prva vrata ravno pa lijevo uđeš i opet ravno. 

Trenutno ne radim... ali bit će nešto.
Vidi cijeli citat
Ja san skontala da si isa na jug

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2006.
Poruka: 13.358
26. kolovoza 2010. u 01:21
Village People je napisao/la:
Nozh je napisao/la:

čekaj, tek smo shvatili kak ovo sve funkcionira. kasnije ćemo ostalo


Vidi cijeli citat

ja sam tek shvatio da se ne smije ljude u 2 u noći zvat jer spavaju s gumenim lutkama i onda se lutke isprazne,još ak imaš polovnu pumpu za bicikl

Vidi cijeli citat

izolir traka riješi problem, barem do jutra dok se ne otvori sex shop


  • Najnovije
  • Najčitanije