Irish pub "Mozak na pašu pffff"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2004.
Poruka: 34.719
26. kolovoza 2010. u 01:22
nikita je napisao/la:
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Ma ima robe krcato...Prove nisan te pitala di si sad, radis????
Vidi cijeli citat


Sad sam u zapadnom djelu Zagreba, 4 kat iz lifta prva vrata ravno pa lijevo uđeš i opet ravno. 

Trenutno ne radim... ali bit će nešto.
Vidi cijeli citat
Ja san skontala da si isa na jug

Vidi cijeli citat


Bio sam 4-5 dana pa se vratio. Taman.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 01:23
Nozh je napisao/la:

izolir traka riješi problem, barem do jutra dok se ne otvori sex shop


Vidi cijeli citat

ili ako mu susjed ima štalu i boškarine unutra...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 01:26
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
provokator je napisao/la:
nikita je napisao/la:
Ma ima robe krcato...Prove nisan te pitala di si sad, radis????
Vidi cijeli citat


Sad sam u zapadnom djelu Zagreba, 4 kat iz lifta prva vrata ravno pa lijevo uđeš i opet ravno. 

Trenutno ne radim... ali bit će nešto.
Vidi cijeli citat
Ja san skontala da si isa na jug

Vidi cijeli citat


Bio sam 4-5 dana pa se vratio. Taman.
Vidi cijeli citat
Ja mislila da si isa za stalno!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 01:27
Nike jesi oprala one gaćice koje su ti malo žute malo smeđe otraga?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 01:32
vid ove mutave glupače,ofarbala se u plavo i snimila spot "Garavuša",Alex a ko te rodi takvu tupu i glupu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
26. kolovoza 2010. u 01:35
Village People je napisao/la:
vid ove mutave glupače,ofarbala se u plavo i snimila spot "Garavuša",Alex a ko te rodi takvu tupu i glupu
Vidi cijeli citat

al je isla u pjevacke vode 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.03.2006.
Poruka: 34.766
26. kolovoza 2010. u 01:35
Gotova....gren ja sad spat...laku noc svite.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 01:37
Wiki je napisao/la:
Village People je napisao/la:
vid ove mutave glupače,ofarbala se u plavo i snimila spot "Garavuša",Alex a ko te rodi takvu tupu i glupu
Vidi cijeli citat

al je isla u pjevacke vode 
Vidi cijeli citat

ma ne,snimila je spot za tamburaški sastav Bekrije,al ono ofarbala se u plavo i snimila sspot "Garavuša"
najgore od svega mi je kad kaže da je ona iz Virovitice a 90% grada joj se smije,osim sponzoruša kojima je ona uzor
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
26. kolovoza 2010. u 01:38
nikita je napisao/la:
Gotova....gren ja sad spat...laku noc svite.....
Vidi cijeli citat

bitno da meni sere kad spavam
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
26. kolovoza 2010. u 01:43
prove ja pao na Kijevu X2,drugi još igra,sami tenis,ne bi vjeroval čovjek pogodil sam prva 4 para tenisa
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije