Anti C je napisao/la:
Imas li recept za tu strudlu?
Vidi cijeli citat
Kupiš listove za štrudlu (recimo mi doma kupujemo one u smeđem pakovanju iz Konzuma, jer nisu žilavi ni predebeli), par tikvica, kilu sira.
Oguliš i naribaš tikvice, pomiješaš smjesu sa sirom.
I onda samo trpaš, 2 nauljena lista jedan na drugi, ravnomjerno rasporediš smjesu, zarolaš i staviš u tepsiju za peći (zavrneš vrhove da smjesa ne iscuri).
Ponavljaš dok ne potrošiš listove i smjesu 
Odozgo opet nauljiš, možeš i prelijat vrhnjem, kao i posuti vanilin šećerom ako ti je gušt slatko.
U ranije zagrijanu pećnicu ubaciš na 180 stupnjeva i pečeš oko pola sata (pogledaš koji puta da ne zagori).