horog DP je napisao/la:
robo0302 je napisao/la:
horog DP je napisao/la:
Od cajki jedino ono snimljeno prije 2007 valja.
Vidi cijeli citat
Cisti fakt
Vidi cijeli citat
2007 je zadnja godina koja se moze ukljucit, ovo sve kasnije je teski flop. Prije neki dan sam se pocastija sa malo hitova u izolaciji dok sam Ispijao koju casicu i moram priznat da hitovi ka sta su Slavija, Tako mlada, Nikotin i slicno imaju vrijednost
Vidi cijeli citat
Slazem se u potpunosti, mix doslovno ako mi nema toga ne valja, ima na ovamo da valja da se razumimo al ne u tolikoj količini kao prije 2007, od prije svaka pjesma gori al doslovno
Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....