‘Dogodine u ovo vrime’

Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.854
20. kolovoza 2025. u 17:04

Moram se zahvaliti Vili i njegovim Mađarima jer su mi činili 70 posto gostiju ove sezone. Tako da Vile popij šta god oš na moj račun

Igra se i dogodine; Ulaz P
joe2
joe2
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2005.
Poruka: 6.936
20. kolovoza 2025. u 17:28

Colchoneros je napisao/la:

znaci klasika kod nas Slavonaca

Vidi cijeli citat


Slavonski Cvarci - Grieben 200g

 

frtalj bijelog kruva i ladan jogurt,,,

[uredio joe2 - 20. kolovoza 2025. u 17:29]
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.332
20. kolovoza 2025. u 18:01

Zahvaljujem na povjerenju za ministra za rušenje komunističkih spomenika...Vrijeme je da urušimo najveću ljagu u Hrvata, grad Peku poznatiju kao Rijeku. 

Dovest ćemo do kraja tjedna 200 bagera i poravnat sve do Cresa da naši ribari lakše mogu krast talijansku ribu. Ostavit ćemo u Rijeci samo Crkve, stadion, birtije i kladionice. 

Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.536
20. kolovoza 2025. u 18:40

Zahvaljujem na imenovanju na mjestu veleposlanika u Madridu, za prvi potez najavljujem koncert MPT-a na velebnom zdanju Metropolitano te posjet zlatnoj grobnici

MHDP
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.724
20. kolovoza 2025. u 19:41

joe2 je napisao/la:

Colchoneros je napisao/la:

znaci klasika kod nas Slavonaca

Vidi cijeli citat


Slavonski Cvarci - Grieben 200g

 

frtalj bijelog kruva i ladan jogurt,,,

Vidi cijeli citat


Radio sam nesto s njima, firma Mesorad blizu Vinkulje, šlepere i šlepere čvaraka i masti prodaju, vrijedni ljudi.

 

Čvarci su im toliko dobri da ni sam doma ne mozes bolje napravit, a kad su topli MILINA.

 

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.724
20. kolovoza 2025. u 19:43

Inace kad smo kod cvaraka, davno, tamo 2009te imao sam cimera u Zg koji je radio u proizvodnji cvaraka - negdje u Zapresicu, svaki dan navecer bi donio nama dvojici po porciju toplih, kako smo se gostili...

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.891
20. kolovoza 2025. u 20:01

basketas je napisao/la:

Trebamo odredit i pravila privatizacije.

 

Tipa besperspektivna firma, al koja ima imovinu, zemljista i zalihu - citaj treba je rasprodat, ugasit, prebacit pare u Svicarsku i na neka otocja - Neradniku.

 

Firma koja top radi, koju je netko stvorio, al sad cemo je mi preuzet da bude jos bolja - mladom Raulu.

Vidi cijeli citat


Potpis.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.583
20. kolovoza 2025. u 20:09

Ja kao ministar graditeljstva mogu obećati da će vama biti isto a meni će biti bolje

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.949
20. kolovoza 2025. u 21:05

Kolko nam stadiona mozes obecat?

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.583
20. kolovoza 2025. u 21:25

Hajdukovac27 je napisao/la:

Kolko nam stadiona mozes obecat?

Vidi cijeli citat


Obecat vam mogu koliko god želite.

A ispunit obećanje ovisi o tzv pravilu IMT ( imal mene tu)

  • Najnovije
  • Najčitanije