boranija je napisao/la:
Na teritoriji Hrvatske?!? Reci tacno kad, ko, sta gdje?
Nemoj mi spominjati sad 90-te jer me to ne interesuje, niti je tema.
A sta si se ti dofatio mene, eno ti und pa se sa njim vataj.
ja sam rekao zasto postujem Drazu, i rekoh da on nikad i nigdje nece biti strpan u isti kos sa jednim Pavelicem.
Vidi cijeli citat
?????ja ne spominjem 90" o njima se sve zna!ja govorim o WW2!
pa di je Draža ordiniral i četnici nego u Dalmatinskoj Zagori,okolica Šibenika,Zadra??
mislim nema svrhe da se dalje razgovaramo,jer ne da mi se zla krv prolevati tu!
Kako je za vas Pavelić zločinac a JESTE,tako je za HRvate zločinac Mihajlović!
a nisam se ja tebe uhvatil,tu je tebi und ne meni,ti si mu se divil,ne ja,pa se sad vadi!
