https://nadijeti.com/2013/04/27/kvas-nije-pivo-ali-gasi-zed/
Ja sam od malena navikao na ovo pice koje mi je deda kupovao dok je sebi uzimao pivo, dovoljno je reci da je zdravije i vise osvezavajuce od bilo koje kole. Primecujem da ga stranci porucuju i vole da probaju kad dodju u neki kafic u Beogradu. U Rusiji i Moskvi se na ulici moze kupiti kvas na tocenje iz burenceta, kod nas vec odavno licencu ima BiP i prodaju ga kao ruski kvas u staklenoj ambalazi
https://www.ediskont.rs/uploads/store/products/images/bip_ruski_kvas_033l_934.jpg
dok se nedavno pojavio ledeni kvas u konzervama koji iako dolazi sa vecim izborom razlicitih ukusa nije toliko kvalitetan i sadrzi kafein.
http://kvassverige.se/english.html
Izvoze ga cak iz Srbije kod bastija u Svedsku, jer pretpostavljam Rusima nije dozvoljen izvoz zbog EU sankcija.
Jel neko iz Hrvatske probao kvas i kako mu se dopao i je li zastupljen po vasim marketima?
[uredio Triple H - 24. kolovoza 2020. u 15:04]
Grashopers - Rendžers - Dinamo Drezden - Bajern Minhen - Olimpik Marsej ***🏆*** www.youtube.com/watch?v=10IRC5Ulcvo&t www.youtube.com/watch?v=C_QKY1N0yl4 www.youtube.com/watch?v=ssMnIMkVx44 www.youtube.com/watch?v=VBfEd0PRKbo