LaznaDevetka je napisao/la:
čoban2343 je napisao/la:
Snet Superliga je najbolja stvar koja se dogodila forumu godinama unazad.
Tako će također i nogometna Superliga biti najbolja stvar ikad. Jedva čekam da počne. Zna li se tko su još ona 3 kluba uz ovih 12 koji će sigurno nastupiti u ligi? Iz povjerljivih izvora sam čuo da se radi o 2 najveća hrvatska kluba, Dinamu i Lokomotivi te da je treći klub Gzira United.
Vidi cijeli citat
Najveći hrvatski klub poslije Dinama je Partizan, kakva te crna Lokomotiva spopala. Samo ne znam hoće li biti problem što imaju zajedničkog prezidentea, valjda odbor progleda kroz prste.
Snet Superliga je nešto najbolje što se desilo, samo u krivi momenat, kad nema glavnih stručnjaka za gospodarstvo i financije, mede i db-a.