AlaŠu je napisao/la:
NewFriiiikan je napisao/la:
AlaŠu je napisao/la:
obavijest:
od večeras su moji redari

na ulazu i u krčmi i ne želim nikakvih problema da nebi bilo
na kraju svake smjene uzimam 25%, utrška 
zahvaljujem na pažnji i suradnji

Vidi cijeli citat
Preko mene mrtvog. Kao predsjednik udruge krčmara suspendiran si na mjesec dana.
Vidi cijeli citat
sa takvim riječima i dijelima na tvojem mjestu ja nebi išal sam u auto na parkingu od krčme, lampe smo porazbijali i sve je u mraku, da se nebi skrival poslije toga u onom skloništu od hitne na sušaku
nedaj bože da ovo shvatiš ko prijetnju

tako da uvijek mi dobro dođe sparing partner, a ti smutljivče jedan tako nastavi pa će ti bit zabranjeno uopće prismrdit krčmi nezahvalniče jedan. Sotono!