Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.892
04. veljače 2026. u 21:23

Davno se Pervan zajebava..

 

Meni teritorij njemu komunizam

Kad se braniš od nas, to je šovinizam!

ŠF
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.538
04. veljače 2026. u 21:50

Nekoliko groznih stranica, moze li se to obrisati?

MHDP
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.538
04. veljače 2026. u 22:35

Dalmaciju gadna ciklona pogodila. Toliko je nizak tlak i tako jako puše da se razina mora jako podigla. Nema spavanja za one koji su u prva dva reda do mora. Jebeni užas. Neznan bi li pija il plaka?

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.736
04. veljače 2026. u 23:14

Colchoneros je napisao/la:

Nekoliko groznih stranica, moze li se to obrisati?

Vidi cijeli citat


Da groznih, najgorih ikad, morao sam ic oci rakijom isprat nakon procitanog.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.527
05. veljače 2026. u 02:07

Slazem se, smrt tekstovima pisama u birtiji

kupi mliko, i dvi kile kruva
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.527
05. veljače 2026. u 02:52

ajmo na nove teme, ko ulaze u dionice i kripto? Kakvi ste s parama?

jel ko za napravit novi domoljub kripto token za prave Hrvate i prodavat na koncertima thomspona?

kupi mliko, i dvi kile kruva
joe2
joe2
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2005.
Poruka: 6.936
05. veljače 2026. u 06:45

dobro jutro

naporno je čiatati o tokenima na ranu zoru,,

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.723
05. veljače 2026. u 07:33

ovakvo lose trolanje nisam videl godinama, izgleda da Trumova glupost kolektivno prelazi na Amerikance

zamijenit ce s vremenom Muju i Hasu u vicevima, kak je krenulo

 

Domovine sin
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.588
05. veljače 2026. u 08:09

Vilenjak je napisao/la:

ovakvo lose trolanje nisam videl godinama

 

Vidi cijeli citat


Izgleda da je Alašupak ušao u Sejlora

 

čoban2343
čoban2343
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.09.2010.
Poruka: 10.418
05. veljače 2026. u 08:12

Dobro jutro svima.

Čekam da soroševe pare sjednu na račun pa da mogu krenut u borbu protiv fašizma.

A vi kako te?

Drobilica za kičmu. Pokušat će Sulejmani.