Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.721
danas u 17:03

čoban2343 je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

a evo i pobjednika za najveceg novinarkog debila vec na polusezoni

zamisli ti tu patolosku mrznju...ovo nema nigdje

Vidi cijeli citat

Potpis od riči do riči, baš zato navijam za komšije uvijek. 

Vidi cijeli citat

 

Znaci uvijek za Hrvate? 🤣

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.721
danas u 17:06

Al kad smo vec na tematici i levicari/moderni komunisti/antife su napredovali - kukaju kukaju, a onda ispadne - jedan (mali) ima ekstra stan, dva (jedan ce postat nas) laganini ulazu pare na burzama diljem svijeta 😆 jos nam samo fali neko ko na radnickoj grbači lema pare 🤣

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Galileo Maravić
Galileo Maravić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2021.
Poruka: 4.405
danas u 17:16

basketas je napisao/la:

Al kad smo vec na tematici i levicari/moderni komunisti/antife su napredovali - kukaju kukaju, a onda ispadne - jedan (mali) ima ekstra stan, dva (jedan ce postat nas) laganini ulazu pare na burzama diljem svijeta 😆 jos nam samo fali neko ko na radnickoj grbači lema pare 🤣

Vidi cijeli citat

Tako je bilo oduvijek. Lenjin i Trocki su dolazili iz financijski dosta iznadprosječnih obitelji, a Robespierre je s tatine strane sin i unuk pravnika, a s mamine unuk vlasnika pivnice.

 

Bravura je živit bez lavura / Pravda za johnnya
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.823
danas u 17:17

basketas je napisao/la:

Al kad smo vec na tematici i levicari/moderni komunisti/antife su napredovali - kukaju kukaju, a onda ispadne - jedan (mali) ima ekstra stan, dva (jedan ce postat nas) laganini ulazu pare na burzama diljem svijeta 😆 jos nam samo fali neko ko na radnickoj grbači lema pare 🤣

Vidi cijeli citat


Komunisti su socijalisti kad se radi o tuđoj imovini. Kad je u pitanju njihova, onda su kapitalisti.

Po principu - tvoje je naše, moje je moje.

BilokudaBiliSvuda
BilokudaBiliSvuda
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.01.2025.
Poruka: 55
danas u 19:09

I još uz to domoljublje prozvali fašizam, tako brane njihov komunizam, prozirna demagogija. 

Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.521
danas u 19:13

Penaldo ne bi nikad falia penal, pametnome dosta

[uredio Sejlor - 22. lipnja 2026. u 19:13]
kupi mliko, i dvi kile kruva
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.947
danas u 19:14

Nije htio ubit utakmicu u 5oj minuti, velik je Leo pušta slabima

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.331
danas u 19:18

Ljudi na tribinama snimaju Messijev penal i gledaju kroz mobitel utakmicu...

Identično kao i mi, samo smo ušparali 5000 dollara..

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.689
danas u 19:40

Najveći jesi 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.317
danas u 20:19

Između Matrixa 8x i Argentine biram Matrix 8x

  • Najnovije
  • Najčitanije