Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.583
jučer u 21:04

NI

Ko je sljedeći nakon Arizina da progleda? Basketas? Možda Raul?

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.949
jučer u 21:10

Baš smo iznenađeni što je izdominirai.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.777
jučer u 21:51

Čestitke Messiju. Ogroman, ogroman uspjeh. 

To šta je legenda neprijateljskog kluba ne znači da treba bit kompleksaš.

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 798
jučer u 22:03

Jest da je trebao dobit crveni i ne igrat danas, ali stvarno je brutalan igrac u ovim godinama

Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.583
jučer u 22:09

Nakon Arizina evo i Makia

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.724
jučer u 22:13

Popio tonu piva, pripio se, ne pamtim kad sam se pripio od piva, sutra necu radit nis  ako antife i levicari nisu morali radit danas, necu ni ja sutra.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.689
jučer u 22:18

Maki, obrati se dok je na vrime. 

Slijepci će progledati, hromi će hodati, kompleksaši su najteži za ozdraviti. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.724
jučer u 22:41

Pjesma koja savrseno opisuje Makija i Arizina

 

Ma ima dana ima noći,

Lago sam ti,

Ne mogu bez tebe,

A prije nego triput pjevci,

Onako zorom jave se,

Ja ću se tebe kao Petar,

Krista, ipak odreći,

Ma da suzama ću svojim,

Noge... tvoje oprati.

 

Ma ima dana ima noći,

Koje probdijem,

I kao Juda tražim kako,

Da se opravdam,

Kosu svoju mažem vinom,

Mirisnim uljima,

Dobro jutro, gospodine H,

Šteta što ste lažov i kurva.

[uredio basketas - 22. lipnja 2026. u 22:51]
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.724
jučer u 22:46

Jednom sam usao u ozbiljnu raspravu s jednom bivsom velicinom, nick mu je pocimao s Pot, a zavrsavao s - apenko.

 

U ta vremena nismo nikad nista ozbiljno pricali ili bi se zajebavali ili bi se vrijeđali na mrtvo - druga pravila.

 

I nesto sam mu srao vezano za nesto, ne mogu se sjetit konteksta, i on je rekao - sve sto si napisao si upravu i tako je, ali nikad to necemo priznati.

 

Muskarac i Realovac.

[uredio basketas - 22. lipnja 2026. u 22:48]
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
jose rene higuita
jose rene higuita
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.06.2013.
Poruka: 3.245
jučer u 22:47

Oleg Salenko > Kmessi

Sapienti sat

  • Najnovije
  • Najčitanije