Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

123
...
744745746
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.522
danas u 15:32

Danas VoNI zabija 6 komada i vracamo Arizina nazad u nas kamp.

kupi mliko, i dvi kile kruva
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.588
danas u 15:38

6 komada može jedino tebi zabiti

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.732
danas u 15:56

Charlie Harper je napisao/la:

Dok god radi ovaj što me pomiri sa ženom dobro je, kad on ne bude radit neće nas ni Bog pomirit

Vidi cijeli citat


Pojasnjenje?

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.588
danas u 16:13

basketas je napisao/la:

Charlie Harper je napisao/la:

Dok god radi ovaj što me pomiri sa ženom dobro je, kad on ne bude radit neće nas ni Bog pomirit

Vidi cijeli citat

Pojasnjenje?

Vidi cijeli citat


To je iz onog vica ne znam točno kako ide al uglavnom dijete pitalo mamu kako prije ti i tata se posvađate i legnete ujutro budete pomireni a sad više ne, a mama mu odgovorila nešto u stilu oni koji nas je mirio više ne radi. Je li imalo jasnije ?

[uredio Charlie Harper - 23. lipnja 2026. u 16:13]
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.732
danas u 16:32

Charlie Harper je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Charlie Harper je napisao/la:

Dok god radi ovaj što me pomiri sa ženom dobro je, kad on ne bude radit neće nas ni Bog pomirit

Vidi cijeli citat

Pojasnjenje?

Vidi cijeli citat


To je iz onog vica ne znam točno kako ide al uglavnom dijete pitalo mamu kako prije ti i tata se posvađate i legnete ujutro budete pomireni a sad više ne, a mama mu odgovorila nešto u stilu oni koji nas je mirio više ne radi. Je li imalo jasnije ?

Vidi cijeli citat


Ofc ma da nisam imao tih problema nikad, zvuci mi kao stanje koje napada levicare

[uredio basketas - 23. lipnja 2026. u 16:32]
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 736
danas u 16:53

ARIZIN je napisao/la:

Norvežani imaju fine crne dresove, a bili su suradnici jel u ww2...

Zamaskiraš se u Norveškog ustašu i nitko ne primjeti varku. 

Vidi cijeli citat


🙋‍♂️

Koliko su norveški partizani pobili norvežana? 

Jebate život, koga mi "slavimo" 🤦

Why?
Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 736
danas u 16:56

Na vedrije teme..

Veceras ponovno pokušavam sa gemištom induciran deficit..

Može krigla gemišta, nosi i dečkima nešto

Why?
Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 736
danas u 16:57

Od nogometa se očekuje potpuna dominacija, 1:0 u 23coj, 2:0 u 55toj i u leru do kraja

Why?
Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 736
danas u 16:57

#4 jer nismo iz pašaluka

Why?
123
...
744745746
  • Najnovije
  • Najčitanije