ARIZIN je napisao/la:
The Phantom je napisao/la:
Arizin se obratio, Arizin hvata najveći niz.
Slučajnost?
Vidi cijeli citat
Bio sam nevjerni Toma jučer, igrao sam na Messija da zabija gol i onda sam maknuo par minuta pred utakmicu...
Dno dna 😪 posumnjao u NI-ja
Mislio sam da će Austrija markirati i igrati tvrdo na njemu, prvi gol je Argentina u Lat. kvalifikacijama i Copa Americi prodala xy puta. Prodor sa strane, Messi utrčava u sredinu 16erca, prvi igrač propušta i on poentira. Rekao bi Samovojska Graciozno...
Pa to je njegov potpisni gol, volio bih vidjeti koliko je takvih dao u karijeri. Izbaci Albu na boku, nastavi kretanje u šesnaesterac, natrčava na povratnu i zabija na prvu, kontra kretanja golmana. Imam osjećaj da sam to vidio petsto puta.