ARIZIN je napisao/la:
basketas je napisao/la:
ARIZIN je napisao/la:
basketas je napisao/la:
Arizine, samo da nesto razjasnimo mislis li samo da je Messi NI ili si postao komplet katalonski kitopusac?
Vidi cijeli citat
Samo Messi i drži me faza Sp-a...
Znaš kako se kaže eksperimentiram tijekom faksa, kasnije ću izbrisati taj period iz životopisa...
Čim krene klupska sezona vraćamo se na tvorničke postavke.
Vidi cijeli citat
Ja nisam nis eksperimentirao tijekom faksa, samo sam prcio zenske.
Vidi cijeli citat
To ti misliš, jedna te uhvatila i trajno te vezala...Sad pišeš s posla i gledati ćeš utakmicu na mute da nebi probudio nju i djecu...
Žene...

Vidi cijeli citat
To sve je istina, samo ne iskljucuje gornju tvrdnju
Kako smo se posvadali za zadnju utakmicu Zd-Cib, di ces gledat, mali spava, probudit ces ga.
Gledao, nismo pricali do jutra 🤣
Ivo, Mijo, Niko, Mato...