Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.692
danas u 12:01

Čim je Arizin prešao na stranu svijetla odmah je postao znalac. 

Sapienti sat. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.341
danas u 12:11

basketas je napisao/la:

Brat Arizin na 18 - to je ko onaj sin na kojeg si malo ponosan, a malo te sramoti

Vidi cijeli citat


Kao s ženama 😅 

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.731
danas u 12:20

The Phantom je napisao/la:

Čim je Arizin prešao na stranu svijetla odmah je postao znalac. 

Sapienti sat. 

Vidi cijeli citat


Di ste ti i Vile, jeste povezali tri-cetiri?

 

Mozete i zajedno racunat  🤣

[uredio basketas - 23. lipnja 2026. u 12:20]
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.731
danas u 12:21

Arizine, samo da nesto razjasnimo mislis li samo da je Messi NI ili si postao komplet katalonski kitopusac?

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.731
danas u 12:23

ARIZIN je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Brat Arizin na 18 - to je ko onaj sin na kojeg si malo ponosan, a malo te sramoti

Vidi cijeli citat


Kao s ženama 😅 

Vidi cijeli citat


Kaze punica cuvam vam djecu sutra, idite zabavite se, opustite.

 

Rekoh - odlicno. Zeno kad preuzmu djecu ti na jednu stranu, a ja cu na drugu.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.341
danas u 12:32

basketas je napisao/la:

Arizine, samo da nesto razjasnimo mislis li samo da je Messi NI ili si postao komplet katalonski kitopusac?

Vidi cijeli citat


Samo Messi i drži me faza Sp-a...

Znaš kako se kaže eksperimentiram tijekom faksa, kasnije ću izbrisati taj period iz životopisa...

Čim krene klupska sezona vraćamo se na tvorničke postavke. 

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.731
danas u 12:39

ARIZIN je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Arizine, samo da nesto razjasnimo mislis li samo da je Messi NI ili si postao komplet katalonski kitopusac?

Vidi cijeli citat


Samo Messi i drži me faza Sp-a...

Znaš kako se kaže eksperimentiram tijekom faksa, kasnije ću izbrisati taj period iz životopisa...

Čim krene klupska sezona vraćamo se na tvorničke postavke. 

Vidi cijeli citat


Ja nisam nis eksperimentirao tijekom faksa, samo sam prcio zenske.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.341
danas u 12:45

basketas je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Arizine, samo da nesto razjasnimo mislis li samo da je Messi NI ili si postao komplet katalonski kitopusac?

Vidi cijeli citat


Samo Messi i drži me faza Sp-a...

Znaš kako se kaže eksperimentiram tijekom faksa, kasnije ću izbrisati taj period iz životopisa...

Čim krene klupska sezona vraćamo se na tvorničke postavke. 

Vidi cijeli citat


Ja nisam nis eksperimentirao tijekom faksa, samo sam prcio zenske.

Vidi cijeli citat


To ti misliš, jedna te uhvatila i trajno te vezala...Sad pišeš s posla i gledati ćeš utakmicu na mute da nebi probudio nju i djecu...

Žene...

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.894
danas u 12:50

ARIZIN je napisao/la:

basketas je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Arizine, samo da nesto razjasnimo mislis li samo da je Messi NI ili si postao komplet katalonski kitopusac?

Vidi cijeli citat


Samo Messi i drži me faza Sp-a...

Znaš kako se kaže eksperimentiram tijekom faksa, kasnije ću izbrisati taj period iz životopisa...

Čim krene klupska sezona vraćamo se na tvorničke postavke. 

Vidi cijeli citat


Ja nisam nis eksperimentirao tijekom faksa, samo sam prcio zenske.

Vidi cijeli citat


To ti misliš, jedna te uhvatila i trajno te vezala...Sad pišeš s posla i gledati ćeš utakmicu na mute da nebi probudio nju i djecu...

Žene...

Vidi cijeli citat


Dobro pa ja ne moram na mute gledati

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.731
danas u 12:52

ARIZIN je napisao/la:

basketas je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Arizine, samo da nesto razjasnimo mislis li samo da je Messi NI ili si postao komplet katalonski kitopusac?

Vidi cijeli citat


Samo Messi i drži me faza Sp-a...

Znaš kako se kaže eksperimentiram tijekom faksa, kasnije ću izbrisati taj period iz životopisa...

Čim krene klupska sezona vraćamo se na tvorničke postavke. 

Vidi cijeli citat


Ja nisam nis eksperimentirao tijekom faksa, samo sam prcio zenske.

Vidi cijeli citat


To ti misliš, jedna te uhvatila i trajno te vezala...Sad pišeš s posla i gledati ćeš utakmicu na mute da nebi probudio nju i djecu...

Žene...

Vidi cijeli citat


To sve je istina, samo ne iskljucuje gornju tvrdnju

 

Kako smo se posvadali za zadnju utakmicu Zd-Cib, di ces gledat, mali spava, probudit ces ga.

 

Gledao, nismo pricali do jutra 🤣

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
  • Najnovije
  • Najčitanije