Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.898
18. lipnja 2026. u 11:40

Baskete šta kuvamo ovih dana

ŠF
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.716
18. lipnja 2026. u 11:41

Pivo svima, a pogotovo obraćenom bratu Arizinu. Dobrodošao na svijetlo!

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.592
18. lipnja 2026. u 12:30

Nacionalna zastava Švicarske

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.755
18. lipnja 2026. u 13:48

Vahirua je napisao/la:

Baskete šta kuvamo ovih dana

Vidi cijeli citat


Eo da se citiram s druge teme.

 

Rostiljao oliti gradelao danas u "centru" Splita navrh zgrade 😁

 

Imam slija, al nisu reprezentative, ubili se svakako.

 

Otkosteni bataci, lungic, cevapi, grill sir i tikvice popratna glazba: luk, ajvar i salata od poma i kukumara 😂

 

Znaci pojeo sam 3x viss os onog koliko mi treba, prase 🤣

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.755
18. lipnja 2026. u 13:49

The Phantom je napisao/la:

Pivo svima, a pogotovo obraćenom bratu Arizinu. Dobrodošao na svijetlo!

Vidi cijeli citat


Dao bi plus zbog piva i minus zbog Arizina...

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.755
18. lipnja 2026. u 13:49

Ipak plus

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.755
18. lipnja 2026. u 13:49

4#

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.755
18. lipnja 2026. u 13:58

Ima toliko dobre hrane, al sa biram bas jedan zadnji obrok uz popratne sadrzaje: rostilj - mjesano meso - zajebancija i ispijanje piva dok se rostilja - kruh i salate.

 

Jednostavno i savrseno.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.377
18. lipnja 2026. u 14:07

Podijelio pluseve...jučer bio u Varaždinu, vidim da je Vile na moru, šteta.

Ne znam di ima toliko kamera kao tamo, svako selo ima jednu ili dvije, svugdje se vozi 50 ili 60, čak i 40.. Inače ceste i infrastruktura top...Prije stigneš od Zg do mora nego tamo dok izađeš van županije. 

Prije par godina na putu za Osijek kroz čitavu Slavoniju do ulaza u Osijek na onoj zaobilaznici jedna do dvije. 

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.903
18. lipnja 2026. u 14:59

Vidim 138 stranica na temi utakmice,jel može neki kratki sažetak? Jel Dalić prevara, Modrić za penziju, ne prolazimo grupu itd..

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.