Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
21. lipnja 2026. u 11:45

inace terry se javio, on je bio na drugoj Varazdinskojs svadbi😂

Domovine sin
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.753
21. lipnja 2026. u 16:51

Imate pravo malo blago na temi Hajduka gdje frajer za prvotimca Bayerna i Njemacke reprezentacije, koji vrijedi 3x koliko cijeli Hajduk (okej jebes TM, al svejedno) kaze da taj - ma evo citata, nek vjecno ostane zabiljezeno.

 

Taj Pavlović igra u Bayernu i Njemačkoj, sutra da dođe u Hajduk, ja tvrdim da Hajduk ne bi bio ništa jači ni da bi se on po ičemu isticao.

 

Ima jos dobrih izjava, bacite oko.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.903
21. lipnja 2026. u 17:04

Trenutno na 6 u pobjedničkom nizu, garant će me danas prva utakmica zeznuti.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
BilokudaBiliSvuda
BilokudaBiliSvuda
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.01.2025.
Poruka: 55
21. lipnja 2026. u 17:11

Ima nekoga u Birtiji da se bavi sadnjom voća i povrća i da pravi domaću rakiju? 

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.984
21. lipnja 2026. u 17:22

basketas je napisao/la:

Imate pravo malo blago na temi Hajduka gdje frajer za prvotimca Bayerna i Njemacke reprezentacije, koji vrijedi 3x koliko cijeli Hajduk (okej jebes TM, al svejedno) kaze da taj - ma evo citata, nek vjecno ostane zabiljezeno.

 

Taj Pavlović igra u Bayernu i Njemačkoj, sutra da dođe u Hajduk, ja tvrdim da Hajduk ne bi bio ništa jači ni da bi se on po ičemu isticao.

 

Ima jos dobrih izjava, bacite oko.

Vidi cijeli citat


Tema Hajduka je kulturno dobro foruma.

 

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.984
21. lipnja 2026. u 17:23

Kum slavi rođ danas, janje se vrti.

Vec popio par hladnih Ožujskih i koju rakiju.

Kako.dan bude prolazio pojacavat cemo tempo.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.753
21. lipnja 2026. u 17:55

Janjetina se i dalje vrti

Neki živi, a neki mrtvi

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
21. lipnja 2026. u 20:05

spaval od 6 do pol 8

jedem

moral sam piti jackie s colom, i nije bil od jabuke

sve je protiv mene

Domovine sin
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.753
21. lipnja 2026. u 20:12

Vilenjak je napisao/la:

spaval od 6 do pol 8

jedem

moral sam piti jackie s colom, i nije bil od jabuke

sve je protiv mene

Vidi cijeli citat


Samo sat i pol?

 

Svaka cast, ja kad odem u svatove ne mogu se dic cijeli dan

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
21. lipnja 2026. u 20:14

basketas je napisao/la:



Samo sat i pol?

 

Svaka cast, ja kad odem u svatove ne mogu se dic cijeli dan

Vidi cijeli citat

a ne, sad navecer😁

Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije