Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.581
danas u 10:53

Bellygunner je napisao/la:

Sritan dan antifašističkog ustanka svima koji slave! 

Vidi cijeli citat


Promašio si birtiju

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.523
danas u 10:55

Onda ajte svi na posal 🤭 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.581
danas u 10:56

Bellygunner je napisao/la:

Onda ajte svi na posal 🤭 

Vidi cijeli citat


Ja već jesam

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.715
danas u 10:56

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

Izašao van, neka fešta km daleko sve trešti Jura i Boban, pola mjesta čuje 😅 druga polovica je na fešti 😎

Vidi cijeli citat

Očekujem da su se svi marljivo i disciplinirano danas ujutro digli i otišli na posao, neće valjda partizanske praznike spajat 😅

Vidi cijeli citat


Ko sto i sve komunjare budu dosljedne pa ne pospajaju sve nase blagdane i praznike, usput odbiju božicnice i uskrsnice, a oni koji uzmu podjele "prezrenima" na svijetu 🤗

 

 

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.944
danas u 10:56

Radim od kuce mamuran, odlican pocetak tjedna.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.581
danas u 10:58

Pravi domoljubi i katolici danas rade a prekosutra na sv. Ivana neće raditi

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.715
danas u 11:01

Bellygunner je napisao/la:

Onda ajte svi na posal 🤭 

Vidi cijeli citat


Glup argument, drzava je propisala, a mi postujemo sta drzava propise, mogu sutra ukinut pa da svi mozemo u miru radit.

 

Nit slavimo sta, nit imamo osjecaj da trebamo nesto slavit.

 

Ko ima nek slobodno slavi mi desnicari i katotalibani smo liberalni - necemo nikog poslat na goli otok, nit zalimo sto "vas" nismo vise potamanili 😊

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
čoban2343
čoban2343
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.09.2010.
Poruka: 10.415
danas u 11:08

Umjesto da donesu cveće u čast druga Tita što nam je omogućio slobodu i neradni dan, oni pametuju. 

Klasični desničari. 

Drobilica za kičmu. Pokušat će Sulejmani.
Galileo Maravić
Galileo Maravić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2021.
Poruka: 4.404
danas u 11:28

Svaka čast Brozu da je uspio organizirat najjači gerilski pokret u Europi, ali je nakon rata zasrao i šefa i stanicu i 100 km pruge.

Bravura je živit bez lavura / Pravda za johnnya
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.715
danas u 11:40

Pravi dan da se podjsetimo pjesme velikog umjetnika Damira Avdica:

 

Bratstvo i jedinstvo je završilo na dva flora

U masovnim grobnicama i koncentracionim logorima

 

Na kojem od ta dva flora

Želiš da ti sviram?

Pičko jedna nostalgična

 

Jebo ti Jugoslavija majku

Jebo ti balkan beat majku

Jebo ti regija majku

Jebo ti Tito i oca i majku

 

Bratstvo i jedinstvo je završilo na dva flora

Pred streljačkim vodovima i masovnim koljačima

Na kojem od ta dva flora ti igraš?

Pičko jedna nostalgična

 

Jebo ti Bijelo Dugme majku

Jebo ti Lepa Brena majku

Jebo ti Đoni Štulić majku

Jebo ti Paket Aranžman majku

Jebo ti komunizam i svastiku i majku

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
  • Najnovije
  • Najčitanije