Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.753
22. lipnja 2026. u 11:42

Svaki put kad je cujem neki novi stih mi postane najbolji, danas bi izdvoji:

 

"Jebo ti regija majku" i "Pičko jedna nostalgicna"

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
čoban2343
čoban2343
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.09.2010.
Poruka: 10.421
22. lipnja 2026. u 11:47

basketas je napisao/la:

Pravi dan da se podjsetimo pjesme velikog umjetnika Damira Avdica:

 

Bratstvo i jedinstvo je završilo na dva flora

U masovnim grobnicama i koncentracionim logorima

 

Na kojem od ta dva flora

Želiš da ti sviram?

Pičko jedna nostalgična

 

Jebo ti Jugoslavija majku

Jebo ti balkan beat majku

Jebo ti regija majku

Jebo ti Tito i oca i majku

 

Bratstvo i jedinstvo je završilo na dva flora

Pred streljačkim vodovima i masovnim koljačima

Na kojem od ta dva flora ti igraš?

Pičko jedna nostalgična

 

Jebo ti Bijelo Dugme majku

Jebo ti Lepa Brena majku

Jebo ti Đoni Štulić majku

Jebo ti Paket Aranžman majku

Jebo ti komunizam i svastiku i majku

Vidi cijeli citat

Tužno

Drobilica za kičmu. Pokušat će Sulejmani.
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.592
22. lipnja 2026. u 12:10

Da se maknemo od ovih tema, danas je praznik ali nogometni jer danas igra NI 

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.753
22. lipnja 2026. u 12:39

čoban2343 je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Pravi dan da se podjsetimo pjesme velikog umjetnika Damira Avdica:

 

Bratstvo i jedinstvo je završilo na dva flora

U masovnim grobnicama i koncentracionim logorima

 

Na kojem od ta dva flora

Želiš da ti sviram?

Pičko jedna nostalgična

 

Jebo ti Jugoslavija majku

Jebo ti balkan beat majku

Jebo ti regija majku

Jebo ti Tito i oca i majku

 

Bratstvo i jedinstvo je završilo na dva flora

Pred streljačkim vodovima i masovnim koljačima

Na kojem od ta dva flora ti igraš?

Pičko jedna nostalgična

 

Jebo ti Bijelo Dugme majku

Jebo ti Lepa Brena majku

Jebo ti Đoni Štulić majku

Jebo ti Paket Aranžman majku

Jebo ti komunizam i svastiku i majku

Vidi cijeli citat

Tužno

Vidi cijeli citat


Potpis

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.903
22. lipnja 2026. u 12:53

Charlie Harper je napisao/la:

Da se maknemo od ovih tema, danas je praznik ali nogometni jer danas igra NI 

Vidi cijeli citat


Znači penal je siguran i crveni za Austriju.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.829
22. lipnja 2026. u 12:55

Sretan vam 22. lipnja, dan pobjede nad Osmanlijama kod Siska 1593.

Felix, qui semper vitae bene computat usum
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.845
22. lipnja 2026. u 13:21

Sretno svima koji ne slave!

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.377
22. lipnja 2026. u 13:32

Tuđman je ustanovio 22. lipnja, do tad je bio Dan boraca 4.7.

Sad je Thompsonov koncert 5.7...

Kako se kaže nakon kiše uvijek dođe Sunce 😎

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
22. lipnja 2026. u 14:23

danas se slave 2 velike povijesne obljetnice u Hrvata

starija:

i jedna velika herojska

Bugojansku skupinu organiziralo je Hrvatsko revolucionarno bratstvo, organizacija osnovana 1961. u Australiji koja je djelovala u Europi i  SAD-u. Osnovni cilj HRB-a bilo je oslobođenje Hrvatske od Jugoslavije. Nakon gušenja Hrvatskog proljeća i sastanka u Karađorđevu, vodstvo HRB-a bilo je uvjereno da se u Hrvatskoj stvorila povoljna klima za pokretanje oružanog ustanka protiv komunističkog režima.

Skupina je 22. lipnja 1972. iz Austrije prešla u tadašnju Jugoslaviju preko Slovenije

Slava herojima, koji su se borili protiv 30000 naoruzanih terorista iz jna sa petokrakom na celu, neka im je herojska slava i hvala

p.s,

bravar iz kumrovca je nakon likvidacije heroja odlikoval 389 terorista,izdajica i smradova

[uredio Vilenjak - 22. lipnja 2026. u 14:24]
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
22. lipnja 2026. u 14:30

usput ja sam danas delal, bas kao unazad 20 godina sam na svim poslovima gdje sam bil, trazil da ovaj dan delam, bez trunke laganja, nekad je zapalo a nekad sam trazil

[uredio Vilenjak - 22. lipnja 2026. u 14:31]
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije