Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

123
...
747748749
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.527
jučer u 19:43

Kmessi - 2 u 90'

VoNI - 2 u 40'

 

Pamrtnome dosta. 

kupi mliko, i dvi kile kruva
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.700
jučer u 19:44

Uz Arizina i Krista protiv analfabeta i komunista. Arizin do naslova!

[uredio The Phantom - 23. lipnja 2026. u 19:44]
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.319
jučer u 20:37

Arizine gledaš li ti, pokaji se i oprošteno ti je

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.360
jučer u 20:37

Osjećam se kao da na spoju sa novom curom dođe bivša sva sređena 🔥

Konobar daj nešto žestoko !

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.736
jučer u 20:41

Swordfish je napisao/la:

Mene za trbušnjake muci kvantna mehanika, tj nemogucnost postojanja dva predmeta na istom mjestu u isto vrijeme 😂

Ali sklekove mogu 💪

Mislim da je zgib temelj dobrog fizickog stanja. Ako budem ikad više mogao zgib napraviti, znati cu da sam napravio posA

Vidi cijeli citat


Ovo sam si zadao da moram odradit sljedece godine i to dan za dan, tempo nebitan:

 

7 km trcanja

15 km hodanja

30 km bickila

 

Racunam da je to dobra forma sa snagom sam okej, idem u teretanu oko pol godine (mislim sad pol godine, snagu radim u prekidima cijeli zivot), mislim da sam u drugom mjesecu krenuo + mi je jedan posao fizicki rad.

[uredio basketas - 23. lipnja 2026. u 20:44]
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
jose rene higuita
jose rene higuita
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.06.2013.
Poruka: 3.246
jučer u 20:45

Milostivi VoNI ne želi natrpat jadne Uzbeke

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.360
jučer u 20:59

20 😎 

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.412
jučer u 21:01

Šta si igrao sad od Engleza?

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.360
jučer u 21:04

frano1982 je napisao/la:

Šta si igrao sad od Engleza?

Vidi cijeli citat


Ništa još...planirao sam Kanea, ali zabio je prvu, zabijali su sad Messi, Ronaldo, Mbappe, Haaland.

Netko mora prekinut niz...

Gana je slabija, ali su opet to Afrikanci, nikad ne znaš. A i mi smo se raspali, obrana neuigrans nismo neki pokazatelj Engleske snage. 

 

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.736
jučer u 21:35

ARIZIN je napisao/la:

20 😎 

Vidi cijeli citat


Kako je onaj rekao unuku kad je opleo zensku - Kad ti radis ko da dedo radi.

 

Tako je i za ovu situaciju - kad ti vodis kao da svaki od nas vodi.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
123
...
747748749