Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’

123
...
750751752
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.745
danas u 08:58

Dala suvereno koraca prema novoj zavrsnici, jugo-komunjare i levicari u ocaju

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
čoban2343
čoban2343
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.09.2010.
Poruka: 10.420
danas u 09:02

Još jedna nezaslužena pobjeda srećkovića Dalića. 

Dobro pa Bosna igra danas pa imamo za koga navijati. 

Drobilica za kičmu. Pokušat će Sulejmani.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.745
danas u 09:39

Jel Ante Tomic ziv, zna li se sta?

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.841
danas u 11:00

basketas je napisao/la:

Jel Ante Tomic ziv, zna li se sta?

Vidi cijeli citat


Ni ne zna da smo pobijedili, još se nije probudio.

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.420
danas u 11:02

Kako li će mu biti kada vidi rezultat?

 

MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.784
danas u 11:50

Ekipa šta je za vas uspjeh na ovom SP? 

Po meni sve više od top 16 je fantazija

Ja se nadam da ćemo ući u top 16, a sve iza toga je bonus

Neki minimum očekivanja prije turnira je da prođemo grupu bio 

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.895
danas u 11:58

Ante je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Jel Ante Tomic ziv, zna li se sta?

Vidi cijeli citat


Ni ne zna da smo pobijedili, još se nije probudio.

Vidi cijeli citat

Takvi radnici spavaju do podne

ŠF
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.745
danas u 12:56

Haiku dana:

 

Deca jugo-levicara liju gorke suze

Zašto Zlatko Dalić bodove uze?

 

 

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.322
danas u 13:13

Sinoć sam prvi put otišao na teme SP, utakmice....Dalić i sl...vidim jutros i neki tzv novinari....analitičari i sl. u sličnom tonu kao i ekipa s foruma. Nevjerojatna unutarnja bol.
U mojoj radnoj, obiteljskoj i okolini prijatelja, poznanika, ne susrećem takve ljude. Kažem sebi po n-ti put Bože hvala ti što si me blagoslovio da oko mene nema takvih.

Počinjem vjerovati da postoje paralelni svjetovi

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.745
danas u 13:42

Swordfish je napisao/la:

terryboy je napisao/la:

Svjetsko prvenstvo je precijenjeno

Vidi cijeli citat


Samo pretkola 🙏

Sa.o deficit

Vidi cijeli citat


Koliko kg i koja visina?

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
123
...
750751752
  • Najnovije
  • Najčitanije