danas se moglo u kratkim rukavima mozda,ali prijatnije u tankoj dukserici.
mile ima slika gomila,ali kad stignem doma preksutra u ovo doba Boze zdravlja,i akd odvezem u nedelju ajkulicu u dubrovnik bice slika.ima se sta vidjet.imam za tebe poseban blok:).
ohrid super,a danas guzva to je uzas.koliko zenskinja...
struga me iznenadila.ja mislio selendra a ono super grad.pogotovo obala.
ono sma milezaglavio enter pa kucalo...
dida,nisma isao jer ajkulica nije raspolozena za voznju preko albanske strane.nije mi jasno kako ce izdrzat povratak preko albanije...
abio sam na samoj granici kod one male crkve Svete Petke.
evo zvoni televun.odoh pomalo.isteklo mi vrijeme za net :)