Dogodine u ovo vrime cemo bit prvaci

Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.599
27. lipnja 2024. u 13:03

Lea banirali, di će vam duša

Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.901
27. lipnja 2024. u 13:06

Vratit će se Leo ali u nekom drugom obliku.

Nego Maki, nemoj puno dizat glavu, zna moderatura da ste vi u rodu

ŠF
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.599
27. lipnja 2024. u 13:12

Kako Maki zna za Lea 🤔

Neradnik
Neradnik
Moderator
Pristupio: 05.12.2020.
Poruka: 9.242
27. lipnja 2024. u 13:59

Charlie Harper je napisao/la:

Kako Maki zna za Lea 🤔

Vidi cijeli citat


Dugo je čita pa se odlučia registrirat.

Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.901
27. lipnja 2024. u 14:08

Neradnik je napisao/la:

Charlie Harper je napisao/la:

Kako Maki zna za Lea 🤔

Vidi cijeli citat


Dugo je čita pa se odlučia registrirat.

Vidi cijeli citat

Otkad je embrij bija

ŠF
PosedarskiVitez
PosedarskiVitez
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2014.
Poruka: 1.291
27. lipnja 2024. u 14:25

Točno vidiš na ovom forumu ko guzi ko ne.

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.780
27. lipnja 2024. u 14:33

PosedarskiVitez je napisao/la:

Točno vidiš na ovom forumu ko guzi ko ne.

Vidi cijeli citat


Tocno vidis da ne guzi skoro nitko

Ili će se viti il' nas neće biti
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.729
27. lipnja 2024. u 14:37

Znači arizin, basketaš i ekipa će se dragovoljno javiti u vojsku ako nemaju ispod 28 godina. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.780
27. lipnja 2024. u 14:43

The Phantom je napisao/la:

Znači arizin, basketaš i ekipa će se dragovoljno javiti u vojsku ako nemaju ispod 28 godina. 

Vidi cijeli citat


Pojasnjenje?

Ili će se viti il' nas neće biti
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.780
27. lipnja 2024. u 14:46

Inace mi smo i isli u srednjoj na sistematske vezano za vojsku i bio je neki intervju, tamo si mogao stavit dal zelis sluzit vojni rok il ne - jer se tad isto razmisljalo hoce vratit il ne i ja sam tad stavio da zelim ic na to, toliko o tome.

 

 

Ili će se viti il' nas neće biti
  • Najnovije
  • Najčitanije