basketas je napisao/la:
Vile vidim da si prestao bit Tovar, sta se dogodilo?
Ozbiljno pitam, znam da si prije bio 50-50 i kad je Vz-Haj upitanju, a sad vec dugo ovaj stav?
Vidi cijeli citat
ja sam oduvijek bio samo i jedino nas, simptiziral sam uvijek Hajduk
nisam ni prstal ni postal
od tamo 90-tih sam bio najveci protivnik Dinama jos od doba Croatie, a veceg predsjednika od FT nismo nit cemo imati, pa ti razmisli😁
zadnjih par sezone ne komentiram pretjerano sudjenje, doduse bilo je situacija ali malih naspram kako se u globalu komentira
ali zadnjih 2 sezone najgore nam je sudjenje doslovno protiv Hajduka bilo u 3 utakmice
a nisam od onih kojeg se tapsa, i da to prihvati
necemo o tim temama tu, bar ja ne