meni se u pricipu uopće ne da raspravljati s njima (mislim naravno na Mamićevce i one "nisam za Mamića, ali..."). apsolutno se ne slažem s njima i smatram da su argumenti više nego jasni svakome tko zna zbrojiti 2 i 2. međutim, njihova logika je "čudo" i vjerujem da bi zidu (ne mislim na ovaj "zidić"

) lakše objasnio neke stvari nego njima...ponekad mi stvarno "dignu tlak" pa osjetim potrebu nešto im napisati, ali mi zapravo veoma brzo bude žao jer je to samo nepotrebno trošenje vremena pošto će oni i dalje po svom
trolati i spamati mi ne pada na pamet (uostalom, nije ni dozvoljeno po pravilima foruma

), a argumentirana rasprava sa njima je nemoguća
zapravo mi je najgore što će jednom kad Mamić završi tamo gdje mu je mjesto oni govoriti da "nikad nisu ni bili za Mamića" jer njih naravno "samo zanima nogomet"
