ništa bez piva
- Najnovije
- Najčitanije


Nova prognoza za prolazak Hrvatske u nokaut fazu, remi s Ganom zadovoljava
1 sat•Nogomet

Sjajni napadač Gane najavio utakmicu s Hrvatskom i nahvalio Modrića: ‘On je jedan od najboljih veznjaka u eri Messija i Ronalda’
2 sata•Nogomet

Zlatan Ibrahimović sa suzama u očima o BiH: 'Navijači BiH već su osvojili Svjetsko prvenstvo'
2 sata•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 16. dan SP-a: Poslastica u Foxboroughu, veliki dvoboj između Haalanda i Mbappea
3 sata•Originalno

Urugvajci se pobunili protiv svog izbornika, nezadovoljni njegovim pristupom traže promjenu
3 sata•Nogomet

(Anti)heroj dana: Gonzalo Plata - ekvadorski 'enfant terrible' i protagonist iz striptiz barova
4 sata•Originalno

Cro Cop otkrio svoje mišljenje o najboljem borcu u MMA povijesti
4 sata•MMA

Turska - SAD 3:2: Fenomenalna utakmica na SoFi stadionu, Turci se pobjedom oprostili od Svjetskog prvenstva
7 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Tunis - Nizozemska 1:3 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina F)
12 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Turska - SAD 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina D)
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Japan - Švedska 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina F)
12 sati•Nogomet

Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
22 sata•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
2 dana•Nogomet

KRONOLOGIJA: Ekvador - Njemačka 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina E)
15 sati•Nogomet

Ganski veznjak puca od samopouzdanja: 'Protiv Hrvatske ćemo uzeti tri boda jer želimo biti prvi u skupini'
23 sata•Nogomet
) uveli jerbo sa plasticnim casama zagaduju okolinu, boce i limenke obicno zavrse na glavama zvezdinih igraca, navijaca, uprave a vako gadjaj brale vrecicom kolko ti srce iste a oni vise ekoloski osvijesteni mogu vrecicu n puta iskoristit kad idu na pijacu, ducan siroke potrosnje (po integralno brasno, vece sanitar, buco sir il kajtijaznamstosvene). pije se naravno tako da se sa kljucem od stojadina lagano probusi kesa pa se podlegne i eksa.


ja uzimam uglavnom ono koje ima vise alkohola u sebi
Jel valja bar Hoegaarden's, što je s Leffe-om, Grimbergenom??