Procaffe NoBrain - 1950.kolona

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:47
Hugh Jackman je napisao/la:

Jebeni Hrvati, stavio 68 u subotu do danas imao 800 onda stavio sve na naše i francuze i popušio ali još ima nade, poslao sam tužbu fortuni da sam stavio X2 na listić ali da su mi oni zabunom ubilježili 2, vidjet ćemo sad.
Vidi cijeli citat

a jesi svjestan da je ovo što sam boldao izvrstan materijal za post dana?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 2.972
19. siječnja 2011. u 20:47
Village People je napisao/la:
Hugh Jackman je napisao/la:

Jebeni Hrvati, stavio 68 u subotu do danas imao 800 onda stavio sve na naše i francuze i popušio ali još ima nade, poslao sam tužbu fortuni da sam stavio X2 na listić ali da su mi oni zabunom ubilježili 2, vidjet ćemo sad.
Vidi cijeli citat

a jesi svjestan da je ovo što sam boldao izvrstan materijal za post dana?
Vidi cijeli citat


Naravno. Nikad ne odustajem ali jedan plus na mojoj strani je da mi prije dva dana nisu isplatili 650 kuna koje sam dobio live okladom jer sam navodno okladu stavio poslije nego se gol desio.
[uredio Hugh Jackman - 19. siječnja 2011. u 20:48]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 20:48
Village People je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
'Žene odjevene u mini suknu izgledaju provokativno. Ako su još i pijane, provociraju i više. Ako k tome same traže kontakt s ljudima, ne trebaju se čuditi kada taj kontakt završi silovanjem', izjavio je glasnogovornik Ruske pravoslavne crkve. 
Vidi cijeli citat

sudeći da i ti pijana i u minici drmaš u avataru i tražiš kontakt s nama muškima i ti želiš bit silovana?a fuck ti si katolkinja
Vidi cijeli citat



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2010.
Poruka: 2.263
19. siječnja 2011. u 20:49
križevci je napisao/la:


Zato si ti normalan pa čitaš ovaj pub i željno iščekuješ da neko veli --platini-- pa da se i ti kojim postom ubaciš u elitu pa da si budeš super uber kul..A ako nitko ne spomene platinija,opet super za tebe jer pratiš kaj pišu ljudi s kojima niti ne komuniciraš..

Pusa i pozdravi mi Mamića..

I slobodno navrati još koji put
Vidi cijeli citat


I ti si jedan od ovih što 99% svojih postova napiše u pubu,al boli mene neka stvar za vas sve dok ne pljujete iza leđa po
normalnim ozbiljnim ljudima koji su došli napisati nešto o SPORTU na SPORTSKOM forumu.Odsad pišem isključivo na dinamovim
temama a ovdje ću se ubacivat kao i dosad,dakle kad vidim da neki pas iza leđa ''udara'' po meni.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:52
Wiki je napisao/la:
Village People je napisao/la:
Wiki je napisao/la:
'Žene odjevene u mini suknu izgledaju provokativno. Ako su još i pijane, provociraju i više. Ako k tome same traže kontakt s ljudima, ne trebaju se čuditi kada taj kontakt završi silovanjem', izjavio je glasnogovornik Ruske pravoslavne crkve. 
Vidi cijeli citat

sudeći da i ti pijana i u minici drmaš u avataru i tražiš kontakt s nama muškima i ti želiš bit silovana?a fuck ti si katolkinja
Vidi cijeli citat



Vidi cijeli citat

znaš pravoslavlje ti nije tak strašno javi ak ćeš se prebacit na pravoslavlje da se i ja prebacim u paroha i da blagoslovim novu nam vjernicu
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
19. siječnja 2011. u 20:53
--platini-- je napisao/la:

I ti si jedan od ovih što 99% svojih postova napiše u pubu,al boli mene neka stvar za vas sve dok ne pljujete iza leđa po
normalnim ozbiljnim ljudima koji su došli napisati nešto o SPORTU na SPORTSKOM forumu.Odsad pišem isključivo na dinamovim
temama a ovdje ću se ubacivat kao i dosad,dakle kad vidim da neki pas iza leđa ''udara'' po meni.
Vidi cijeli citat


Evo ti plus..

Pusa i navrati slobodno još koji put
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:53
--platini-- je napisao/la:


I ti si jedan od ovih što 99% svojih postova napiše u pubu,al boli mene neka stvar za vas sve dok ne pljujete iza leđa po
normalnim ozbiljnim ljudima koji su došli napisati nešto o SPORTU na SPORTSKOM forumu.Odsad pišem isključivo na dinamovim
temama a ovdje ću se ubacivat kao i dosad,dakle kad vidim da neki pas iza leđa ''udara'' po meni.
Vidi cijeli citat

da,neko javno napiše na forumu nešto al to je "iza leđa" po tebi,bravo,jel te to Zdravko učio logici?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2010.
Poruka: 10.266
19. siječnja 2011. u 20:53
Village People je napisao/la:

znaš pravoslavlje ti nije tak strašno javi ak ćeš se prebacit na pravoslavlje da se i ja prebacim u paroha i da blagoslovim novu nam vjernicu
Vidi cijeli citat

ok, posaljem ti na fejs, parond forum 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
19. siječnja 2011. u 20:56
Wiki je napisao/la:
Village People je napisao/la:

znaš pravoslavlje ti nije tak strašno javi ak ćeš se prebacit na pravoslavlje da se i ja prebacim u paroha i da blagoslovim novu nam vjernicu
Vidi cijeli citat

ok, posaljem ti na fejs, parond forum 
Vidi cijeli citat

pošalji mi na OP,PP,msn,skype,twitter
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2010.
Poruka: 2.263
19. siječnja 2011. u 20:56
Village People je napisao/la:
--platini-- je napisao/la:


I ti si jedan od ovih što 99% svojih postova napiše u pubu,al boli mene neka stvar za vas sve dok ne pljujete iza leđa po
normalnim ozbiljnim ljudima koji su došli napisati nešto o SPORTU na SPORTSKOM forumu.Odsad pišem isključivo na dinamovim
temama a ovdje ću se ubacivat kao i dosad,dakle kad vidim da neki pas iza leđa ''udara'' po meni.
Vidi cijeli citat

da,neko javno napiše na forumu nešto al to je "iza leđa" po tebi,bravo,jel te to Zdravko učio logici?
Vidi cijeli citat


Napiši onda ono lynxu u temi engleska liga a ne ovdje di zalazi vas desetak,jer lynx i ovi što su došli na sportski forum radi sporta
sigurno ne čitaju ''procaffe wikita''.
  • Najnovije
  • Najčitanije